انزلی – ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی از کشف ۵۲ کیلو و ۹۴۱ گرم مواد مخدر خبر داد و افزود: این مقدار مواد مخدر از ۱۲۷ معتاد متجاهر و ۳۷ خرده‌فروش موادمخدر طی ۲ ماهه گذشته کشف شده است.

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی شهرستان بندرانزلی، سید جعفر جوانمردی شب دوشنبه با اعلام این خبر افزود: از این ۱۶۴ نفر ۴۶ کیلو و ۷۳۵ گرم تریاک، ۷۵۶ گرم حشیش، ۶۱۱ گرم هروئین، چهار کیلو و ۸۳۹ گرم شیشه و سایر مواد مخدر، ۱۶ عدد آلات استعمال و ۹ دستگاه ترازوی توزین کشف شد که این افراد با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی موادمخدر را ریشه بسیاری از جرایم، ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی دانست و اظهار داشت: این موضوع لزوم توجه ویژه نهادهای مربوطه در راستای برخورد با این پدیده شوم را دو چندان می‌سازد لذا مبارزه با سوداگران مرگ و پیشگیری از اعتیاد همواره در اولویت ماموریت‌های پلیس قرار دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی خاطر نشان کرد: اعتیاد به موادمخدر یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در روند ناامنی و کاهش احساس امنیت است؛ از مردم می خواهیم ضمن همکاری با مجموعه انتظامی، هرگونه اطلاعات و اخبار در این خصوص را به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ گزارش کنند.