رشت – ایرنا – طی مراسمی که امروز با حضور مسئولان جهاد دانشگاهی کشور برگزار شد، حمیدرضا مسکنی به عنوان رییس سازمان جهاد دانشگاهی گیلان معرفی شد.

به گزارش ایرنا، در مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان جهاد دانشگاهی گیلان که با حضور مسئولان جهاد دانشگاهی کشور و همچنین با حضور تعدادی از مسئولان استان گیلان در رشت برگزار شد، طی حکمی از سوی حمیدرضا طیبی رئیس سازمان جهاد دانشگاهی کشور، حمیدرضا مسکنی به عنوان سرپرست جدید جهاد انشگاهی گیلان معرفی شد.

در جریان این مراسم، از زحمات فریبرز جمالزاد رئیس پیشین جهاد دانشگاهی گیلان که از دی ماه سال ۹۶ به این سمت منصوب شده بود، تجلیل و تقدیر شد و حمیدرضا مسکنی به عنوان سرپرست جدید جهاد دانشگاهی گیلان معرفی شد.

معاون هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی کشور در جریان این مراسم اظهار داشت: موفقیت جهاد دانشگاهی در این است که همه خود را همراه و در کنار جهاد می دانیم و همچنین با وجود اینکه همدلی در جهاد دانشگاهی وجود دارد، باعث موفقیت آن است.

عیسی علیزاده افزود: گرچه بودجه‌ای برای ما تعیین می شود اما بودجه سرمایه ما نیست و سرمایه ما نیروهای انسانی متعهد و متخصص است که در جهاد دانشگاهی حضور دارند و به فعالیت مشغولند که به همین دلیل موفقیت جهاد دانشگاهی به طور وضوح در جامعه مشهود است.

وی بیان کرد: با وجود اینکه جهاد دانشگاهی قدمتی ۴۰ ساله دارد و در گیلان نیز از همان ابتدا جهاد دانشگاهی آغاز به کار کرده، اما این استان ظرفیت زیادی دارد و می تواند پیشرفت بیشتری را در این بخش داشته باشد.

در مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان جهاد دانشگاهی گیلان، مهدی باصولی معاون پشتیبانی و مدیریت منابع ، عیسی علیزاده معاون هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی کشور، جبار کوچکی نژاد و محمدرضا احمدی نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مسئولان این استان حضور داشتند.