آستارا – ایرنا – تیم فوتبال شهرداری آستارا در هفته سی ام مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور، برابر تیم استقلال خوزستان با نتیجه ۲ بر صفر پیروز شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، بازی تیم فوتبال شهرداری آستارا با استقلال خوزستان دوشنبه شب در ورزشگاه وحدت آستارا برگزار شد و شهرداری آستارا با سرمربیگری پایان رافت بر مهمان خود غلبه کرد و توانست به سه امتیاز شیرین خانگی دست پیدا کند.

قضاوت دیدار امروز برعهده مجید محمدی، هاشم خدابنده لو و بهروز عالمی روشن بود و نیمه اول بازی با نتیجه صفر بر صفر پایان یافت و در نیمه دوم شهرداری آستارا باترکیب تهاجمی وارد میدان شد و در دقایق پایانی به ۲ گل ارزشمند دست پیدا کرد.

گل های تیم شهرداری را فرشید پاداش و خشایار زبرجد در دقایق ۸۶ و ۹۰ به ثمر رساندند.

شهرداری آستارا با پیروزی امشب ۳۹ امتیازی شد و با تفاضل گل کمتر نسبت به استقلال خوزستان در رده نهم جدول مسابقات قرار گرفت و استقلال خوزستان نیز در رده هشتم قرار دارد و در هفته سی و یکم نیز شهرداری آستارا مهمان قشقایی شیراز خواهد بود.

در مسابقات فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم حضور دارند و پس از انجام ۳۴ بازی، تیم های اول و دوم جدول جواز حضور در لیگ برتر دوره بیست و دوم را برای سال ۱۴۰۱ کسب خواهند کرد و ۲ تیم انتهای جدول راهی لیگ دسته دوم خواهند شد.

بندر مرزی آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و مرز جمهوری آذربایجان واقع شده است و سه هزار و ۵۰۰ ورزشکار در این شهرستان ساماندهی شده اند.