آستارا – ایرنا – تیم فوتبال شهرداری آستارا در هفته بیست و دوم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور، برابر تیم شاهین بوشهر با نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا، بازی تیم فوتبال شهرداری آستارا با شاهین بوشهر عصر چهارشنبه در ورزشگاه وحدت آستارا برگزار شد و شهرداری با سرمربیگری پایان رافت بعد از شکست مقابل تیم شمس آذر تبریز توانست در این دیدار با روحیه مضاعف پیروز شود.

قضاوت دیدار امروز برعهده محمدباقر پورباقر، محمد شاکر و احمد کاظم لو بود و نیمه اول بازی با گل سعید دلاور در دقیقه ۳۸ به نفع شهرداری به پایان رسید و در نیمه دوم هم شهرداری آستارا با ترکیب تهاجمی وارد میدان شد و دقیقه ۶۸ هادی حبیبی نژاد گل دوم این تیم ‌را به ثمر رساند و تیم شاهین بوشهر با وجود تعویض های سرمربی خود در نیمه دوم نتوانست کاری را پیش ببرد و چندین موقعیت گلزنی آنها با دفاع سرسخت تیم میزبان از دست رفت.

شهرداری آستارا با پیروزی امروز توانست با کسب ۳۳ امتیاز از ۲۲ بازی در رده ششم جدول مسابقات قرار بگیرد و شاهین بوشهر نیز در پی‌کسب نتایج ضعیف خود با ۱۰ امتیاز در رتبه هفدهم قرار گرفت و تیم شهرداری روز دهم فروردین ماه نیز مهمان ملوان انزلی خواهد بود.

پایان رافت سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا پس از پایان بازی گفت: تیم ما به سه امتیاز این بازی نیاز داشت و از بازیکنان تشکر می کنم که تمامی فشارها را تحمل کردند و یک بازی خوب ارائه دادند.

در مسابقات فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم حضور دارند و پس از انجام ۳۴ بازی، تیم های اول و دوم جدول جواز حضور در لیگ برتر دوره بیست و دوم را برای سال ۱۴۰۱ کسب خواهند کرد و دو تیم انتهای جدول راهی لیگ دسته دوم خواهند شد.

بندر مرزی آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و مرز جمهوری آذربایجان واقع شده است و سه هزار و ۵۰۰ ورزشکار در این شهرستان ساماندهی شده اند.