ایسنا/گیلان دبیر قرارگاه راهیان نور گیلان، با اشاره به حضور پرشور دانشجویان در اردو راهیان نور گفت: بیش از ۱۸۵۵ نفر روز از دانشجویان گیلانی در اردوی راهیان نور شرکت کردند که نشان دهنده ولایت‌مداری و بصیرت مردم این استان است.

سرهنگ محمدعلی ستیزه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه راهیان نور یک گنجینه معرفت‌سازی برای جوانان است، اظهار کرد: راهیان نور هدیه‌ای از طرف شهدا به مردم و جوانان است که باید از این ظرفیت به بهترین نحو استفاده کرد.

وی با اشاره به حضور پرشور دانشجویان در اردو راهیان نور گفت: بیش از ۱۸۵۵ نفر روز از دانشجویان گیلانی در اردوی راهیان نور شرکت کردند که نشان دهنده ولایت‌مداری و بصیرت مردم این استان است و می‌تواند بسیار به رشد معرفت در گیلان کمک کند.

دبیر قرارگاه راهیان نور سپاه قدس گیلان از اسکان هزاران زائر راهیان نور در اردوگاه راهیان نور گیلان خبر داد و افزود: ۱۰۰۰ نفر از زائرین سراسر کشور در اردوگاه راهیان نور شهدای گیلان اسکان داده شدند که جای بسیار قدردانی دارد.

به گفته ستیزه اردوگاه راهیان نور شهدای گیلان مستقر در شهید حبیب اللهی اهواز قابلیت پذیرش و اسکان ۲۰۰۰ نفر زائر در سرزمین شهدا را دارد.

وی با اشاره به تشکیل قرارگاه شهید فخری زاده در کشور بیان کرد: قرارگاه شهید فخری زاده برای اولین بار در کشور تشکیل شد. این قرارگاه پذیرای زائرینی است که با خودروی شخصی به راهیان نور عزیمت می‌کنند.

انتهای پیام