تم فوتبال خیبر خرم‌آباد ادر اولین تجربه‌اش روی نیمکت مس شهر بابک به تساوی یک بر یک رسید.

به گزارش ایسنا، هفته بیست و یکم لیگ دسته اول فوتبال ایران با ۹ دیدار در شهرهای مختلف پیگیری شد که در مهم‌ترین دیدار، ملوان در داربی شمال با نتیجه یک بر یک برابر رایکا متوقف شد و با ۴۷ امتیاز، صدرنشین جدول آزادگان باقی ماند. 

آرمان‌گهر در ادامه درخشش‌های علی وزیری‌پناه توانست با تک گل این بازیکن، استقلال خوزستان را شکست دهد و در تعقیب ملوان و مس باقی بماند. مس کرمان با نتیجه ۲ بر یک ماشین‌سازی قعر جدولی را شکست داد و به نتایج درخشانش ادامه داد. امین کاظمیان و میلاد پورصف‌شکن برای مس گلزنی کردند و امیر شهیم تک گل ماشین‌سازی را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

خیبر خرم‌آباد در اولین تجربه کمالوند روی نیمکتش برابر مس شهر بابک به تساوی یک بر یک رسید تا همچنان در حسرت پیروزی در این هفته‌ها باقی بماند. خوشه طلایی ساوه و پارس جنوبی جم نیز با تساوی یک بر یک مقابل هم متوقف شدند تا هر کدام فرصت صعود به رده‌های بالاتر را از دست دهند. شمس آذر قزوین در خانه با نتیجه ۳ بر یک شهرداری آستارا شکست داد و اوضاعش را در جدول رده‌بندی بهبود ببخشید. در داربی تهرانی‌های لیگ یک، سایپا با دو گل ویستاتوربین را شکست داد و توانست به رده هشتم صعود کند.

شاهین شهرداری بوشهر برابر شهرداری همدان به تساوی بدون گل رسید و قشقایی در خوزستان نیز با همین نتیجه برابر استقلال ملاثانی متوقف شد. 

در جدول رده‌بندی لیگ یک، ملوان با ۴۷ امتیاز صدرنشین است و مس کرمان با ۴۳ امتیاز در رده دوم قرار دارد. آرمان گهر با ۳۹ و خیبر با ۳۵ امتیاز در رده‌های سوم و چهارم قرار دارند.

انتهای پیام