ایسنا/گیلان مدیرکل بنیاد مسکن گیلان گفت:برنامه داریم با برگزاری آزمون در جامعه هدف بومی و توانمندی بالای علمی نیروی انسانی استان بهترین نیروها را جذب کنیم.

حامد دائمی امروز در حاشیه بازدید از آزمون استخدامی بنیاد مسکن گیلان که در مجتمع آموزشی و پژوهشی جهاد دانشگاهی گیلان برگزار شد، اظهار کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از دستگاه های اجرایی درآمد هزینه است و برای انجام عوامل اجرایی به صورت تخصصی در رشته های فنی و حسابداری نیاز به تامین نیرو دارد.

وی افزود: هر گونه جذبی در بدنه بنیاد مسکن باید به صورت آزمون صورت بگیرد و امسال برای اولین بار برای جذب ۶ نفر نیرو آزمون امروز را برگزار کردیم.

دائمی با بیان اینکه برای جذب این ۶ نفر فراخوان داده شد و  ۵۷۸ نفر متقاضی ثبت نام کردند، خاطرنشان کرد: ۲۱ نفر از شرکت کنندگان در آزمون امروز زن و مابقی مرد بودند.

وی تصریح کرد: از این ۶ نفر ۵ نفر در رشته های مهندسی عمران، معمار و نقشه برداری و  یک نفر برای هم حسابدار جذب خواهد شد.

مدیر کل بنیاد مسکن گیلان گفت: از سال های آتی قطعا سهمیه گیلان با توجه به حجم کاری بالا که در بنیاد مسکن تعریف خواهد شد، افزایش خواهد یافت و از طریق برگزاری آزمون و مصاحبه های تخصصی که صورت خواهد گرفت در جذب نیروهای فنی پیشرو خواهیم بود.

وی با بیان اینکه برنامه داریم با برگزاری آزمون در جامعه هدف بومی و توانمندی بالای علمی نیروی انسانی استان بهترین نیروها را جذب کنیم تصریح کرد: سازمان جهاد دانشگاهی گیلان با نظم بسیار عالی این آزمون را برگزار کرد و این گامی برای ادامه برگزاری آموزش های موقت و برگزاری دوره های آموزشی تخصصی نیروهای بنیاد مسکن در برنامه های سال آتی خواهد بود.

دائمی گفت: علاوه برتفاهم نامه ای که برای ادامه برگزاری آزمون ها و دوره های آموزشی برای نیروهای بنیاد مسکن اجرا خواهد شد، امیدواریم بتوانیم از تجارب علمی و تخصصی جهاد دانشگاهی گیلان در جهت تحقق اهداف نظام در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بهره ببریم.

انتهای پیام