رشت – ایرنا – در آستانه سال نو نمایشگاه " عرضه و فروش ویژه نوروزی " در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی گیلان در رشت از امروز چهارشنبه گشایش یافت.

مجری برگزاری این نمایشگاه روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این نمایشگاه با ۱۷۰ غرفه با عرضه محصولاتی همچون مواد غذایی، آجیل و خشکبار، شیرینی ، مرغ و گوشت ، پوشاک ، کیف و کفش  و سوغات در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان برپا شده است.

علی صادقی با بیان اینکه در راستای عرضه محصولات زیر قیمت بازار و کمک به توانایی خرید مردم در ایام پایانی سال این نمایشگاه راه اندازی شده است، افزود: کالاهای عرضه شده در نمایشگاه “فروش ویژه” بین ۱۵ تا ۲۰ درصد نسبت به بازار تخفیف دارد.

وی ۲۰ درصد از واحدهای فروش در این نمایشگاه را متعلق به شرکت ‌های تولید کنندگان عنوان کرد که به طور مستقیم محصولات خود را عرضه می کنند و گفت: در این نمایشگاه بیشترین تخفیف ها مربوط به پوشاک، کیف و کفش است.

مجری برگزاری نمایشگاه فروش ویژه استانهای شرکت کننده در این نمایشگاه را خراسان رضوی، تهران، البرز، گیلان، اردبیل، تهران ، قزوین ، همدان ، قم و اصفهان عنوان کرد و گفت: بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت نیز بر قیمت کالاهای این نمایشگاه نظارت می کنند.

این نمایشگاه از امروز هجدهم تا بیست و هفتم اسفندماه از ساعت ۱۰ تا ۲۲ برای بازدید علاقه‌مندان  در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی گیلان واقع در جاده تهران دایر است.