رشت – ایرنا – تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در ادامه مسابقات لیگ دسته اول کشور برابر شهرداری همدان با نتیجه یک بر صفر به برتری رسید.

به گزارش ایرنا، تیمهای فوتبال ملوان و شهرداری همدان عصر شنبه در هفته نوزدهم رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور در ورزشگاه تختی بندرانزلی در یک هوای آفتابی رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت ملوانان با یک گل حریف خود را شکست دادند.

در نیمه نخست این دیدار، بازی بیشتر در میانه میدان جریان داشت و به همین دلیل بازیکنان ۲ تیم ملوان و شهرداری همدان نتوانستند موقعیت های مناسب گلزنی را خلق کنند و در نهایت این نیمه بدون رد و بدل شدن گل و با نتیجه مساوی خاتمه یافت.

اما در نیمه دوم، ملوان بر بازی به خصوص ۳۰دقیقه پایانی تسلط بیشتری پیدا کرد تا اینکه در دقیقه ۷۴ مهدی مومنی که در نیم فصل دوم به ملوان پیوست، با یک ضربه سر دقیق گل سه امتیازی ملوانان را به ثمر رساند.

پس از به ثمر رسیدن این گل، بازیکنان ملوان همچنان بر بازی تسلط داشتند و با ارسال پاس های کوتاه و سریع، بازی را کنترل کردند تا در نهایت این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود ملوان خاتمه یابد. 

قضاوت این مسابقه را ، ناصر جنگی برعهده داشت که احد طوسی و محسن منصوری به عنوان کمک داور در این بازی حضور یافتند، همچنین وحید فارغ از ملوان و محمد بیرانوند از شهرداری همدان در این دیدار کارت زرد دریافت کردند ضمن اینکه در دقیقه ۸۲ ، محمد عباس‌تبار بازیکن شهرداری همدان با دریافت دومین کارت زرد از زمین بازی اخراج شد.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در این دیدار با ترکیب رضا حیدری ، علیرضا خوش کفا، سجاد بازگیر(دقیقه ۶۶ ارسلان تفضلی)، محسن انبساطی (دقیقه ۶۶ مهران احمدی)، وحید فارغ، محمد رستمی(دقیقه ۵۶ میلاد شعبانلو)، پدرام قاضی پور، امیرحسین یحیی زاده (دقیقه ۹۰ فربد بلوک باشی)، محمدصادق بارانی، پوریا غلامی ، مهدی مومنی و با سرمربیگری مازیار زارع مقابل شهرداری همدان قرار گرفت.

همچنین تیم فوتبال شهرداری همدان با ترکیب محمد صابری زاده، مجید شعبانی ، ساسان جعفری‌کیا، امیرحسین پورقاسمی، مهدی خلج، امیرمحمد نسایی، حسین کاظمی، میلاد داودی، محمد عباس‌تبار، محمد بیرانوند (دقیقه ۸۰ سجاد برخورداری)، نیما اسکندرزاده (دقیقه ۸۰ امیرحسین سوری) و با سرمربیگری رضا طلایی‌منش رو در روی ملوان قرار گرفت.

تا پایان هفته نوزدهم رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول کشور تیم ملوان با این پیروزی، ۴۳ امتیازی شد و همچنان در صدر جدول رده‌بندی قرار گرفت و تیم شهرداری همدان نیز با این شکست، با کسب ۲۳ امتیاز در رتبه دوازدهم جدول ایستاد.

در رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور جام آزادگان ، ۱۸ تیم در یک گروه به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت با هم رقابت می‌کنند که تیمهای ملوان و شهرداری بندرآستارا نمایندگان گیلان در این لیگ هستند.