ایسنا/گیلان مدیرعامل هلال احمر گیلان با اشاره به ریزش سنگ معدن رودبارریال گفت: بلافاصله پس از دریافت گزارش حادثه، یک تیم از پایگاه شهید آقایی رودبار به همراه یک دستگاه آمبولانس به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

سیاوش غلامی در گفت وگو با خبرنگاران، از امدادرسانی جمعیت هلال احمر به حادثه ریزش سنگ معدن در شهرستان رودبار خبر داد و گفت: در پی حادثه ریزش سنگ معدن بر روی یک دستگاه بیل مکانیکی در شهرستان رودبار یک نفر مصدوم شد.

وی گفت: در ساعت ۰۳:۳۸ بامداد روز جاری گزارشی مبنی بر ریزش سنگ معدن بر روی یک دستگاه بیل مکانیکی در شهرستان رودبار توسط عوامل انتظامی به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان گیلان اعلام شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان، با اشاره به اعزام عوامل امدادی جمعیت هلال احمر به محل وقوع حادثه اظهار کرد: بلافاصله پس از دریافت گزارش حادثه، یک تیم از پایگاه شهید آقایی رودبار به همراه یک دستگاه آمبولانس و یک تیم دیگر نیز از پایگاه جمال آباد لوشان به همراه خودروی ست نجات به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

غلامی با اشاره به اقدامات عوامل امدادی هلال احمر در این حادثه افزود: عوامل امدادی جمعیت هلال احمر پس از تثبیت موقعیت حادثه، سریعا نسبت به رها سازی تنها مصدوم این حادثه اقدام کردند.

وی به همکاری دیگر دستگاه ها در این عملیات نیز اشاره و عنوان کرد: در کنار جمعیت هلال احمر، نیروی انتظامی، آتش نشانی و اورژانس نیز در این عملیات مشارکت داشتند.

مدیرعامل هلال احمر گیلان خاطرنشان کرد: مردم برای گزارش حوادث می توانند به صورت شبانه روزی با تلفن ۱۱۲ ندای امداد هلال احمر تماس بگیرند.

انتهای پیام