آستارا – ایرنا – طی آئینی با حضور استاندار گیلان و مسئولان محلی، کیا عاشوری به عنوان سرپرست فرمانداری تالش معرفی و از تلاش‌های فرماندار قبلی این شهرستان تجلیل شد.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی فرمانداری تالش به ایرنا؛ استاندار گیلان امروز در آئین تودیع و معارفه فرمانداری تالش در فرمانداری این شهرستان، مسئولیت در حکومت اسلامی را سنگر خدمت و رسالتی سنگین توصیف کرد و عزم راسخ مدیران و مسئولان را برای خدمت رسانی به مردم خواستار شد.

اسدالله عباسی گفت: مدیران و مسئولان باید با روحیه جهادی و انقلابی از هر فرصت و ظرفیتی برای خدمت به مردم استفاده کنند و سهل انگاری و کم توجهی به وظایف خطیر خدمت رسانی، در دولت سیزدهم جایی ندارد.

تنی چند از مسئولان تالش نیز در این آئین، با ارائه گزارشی از حوزه خدمت و فعالیت خویش، بر همکاری و هماهنگی بیشتر مدیران در راستای خدمت رسانی به مردم تاکید کردند.

در پایان، استاندار گیلان با تجلیل از محمد حسین شاه کویی فرماندار قبلی تالش، کیا عاشوری را به عنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان معرفی و منصوب کرد.

شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت و بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.