ایسنا/گیلان در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مردم انقلابی رشت زیر بارش باران به صحنه آمدند تا مجدد با آرمان‌های انقلاب، امام راحل، شهدا، نظام اسلامی و رهبر معظم انقلاب بیعت کنند.

در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی باردیگر مردم انقلابی رشت با حضور حماسی خود با اجتماع در میدان شهدای ذهاب شهرداری رشت با آرمان های امام راحل (ره) و رهبر فرزانه انقلاب برای تجدید بیعت آمده اند.

سمانه سعادتمند مادر دو فرزند رشتی در گفت و گو  با ایسنا با بیان اینکه آمده ام تا همه جهان ببینند که پای رهبر و انقلاب ایستاده ایم و اجازه نخواهیم داد دشمنان به اهداف شوم خود برسند.

وی افزود: جوانان ما با ریختن خون خود از این انقلاب حفاظت کرده اند و به هیچ دشمنی اجازه نخواهند داد به این انقلاب ضربه وارد کنند.

دشمنان آب در هاونگ می کوبند

این بانوی رشتی خاطرنشان کرد: با دیدن حضور حماسی مردم در شت  احساس غرور می کنم و خوشحالم که دشمنان این انقلاب همچنان آب در هاونگ می کوبند.

در ادامه حسن محمدپور یکی از بازاریان رشت در گفت و گو با ایسنا گفت: آمده ایم تا دنیا بداند انقلاب اسلامی مان را با هیچ چیز در دنیا عوض نخواهیم کرد.

وی افزود: دشمنان سعی دارند ملت را از صحنه انقلاب دور کنند اما همواره مردم با حضور حماسی خود در صحنه های مختلف توطئه های دشمنان را خنثی می کنند.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان نظام از اینکه دست شان به منابع این کشور نمی رسد ناراحت هستند و با برنامه ریزی های مختلف قصد ضربه زدن به نظام را دارند و خوشبختانه هر بار مردم با حمایت از انقلاب رویای دشمنان را به کابوس تبدیل کرده اند.

قلب جوانان با انقلاب اسلامی ایران است

در ادامه اجتماع بزرگ ۲۲ بهمن رشت یک دانشجوی رشتی به ایسنا گفت: قلب جوانان ما با انقلاب است و هیچگاه اجازه نمی دهند ضربه ای به انقلاب وارد شود.

وی افزود: دانشجویان پشتیبان نظام و انقلاب هستند و این مساله بسیار دشمنان را ناامید کرده است.

تیر دشمنان به سنگ خورده است

این دانشجو تصریح کرد: دشمن فکر می کند می تواند با بهره گیری از مشکلات اقتصادی جوانان را منحرف کند اما با این حماسه حضور مردم دیدیم که بار دیگر تیرشان به سنگ خورده است.

وی گفت: جانمان را  فدای این نظام و انقلاب می کنیم  و با تقویت روحیه ایثار و شهادت هر روز راه پیشرفت و عزت و اقتدار را طی خواهیم کرد.

انتهای پیام