ایسنا/گیلان رئیس بسیج رسانه گیلان، متولیان رسانه را مسئولان اولیه جهاد تبیین دانست و بیان کرد: دشمن از اقدامات اندک خود بزرگنمایی بسیار زیادی انجام می‌دهد ولی در ۴۳ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اقدامات بسیار زیادی انجام شده است ولی هیچگونه جهادی در این خصوص انجام نشده است.

مهدی پارسا در دیدار اعضای سازمان بسیج رسانه استان گیلان با دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) اظهار کرد: ۴۳ سالگی انقلاب اسلامی پیامی روشن برای جهانیان داشته است.

وی با تاکید بر لزوم توجه به اخلاق رسانه‌ای در گیلان گفت: باید اخلاق رسانه‌ای در رسانه‌های گیلان بیش از بیش رعایت شود و این یک امر جدی و مهم است زیرا این امر منجر به ارتباط بیشتر مردم با رسانه‌ها می‌شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با انتقاد از رفتار برخی از رسانه‌ها درخصوص انتشار اخبار تلخ در جامعه بیان کرد: چند روز گذشته یک اتفاق تلخ در استان خوزستان و شهر اهواز رخ داد ولی یک رسانه تصاویر سر بریده شده آن دختر را در رسانه خود منتشر کرد و باعث سوءاستفاده رسانه‌های معاند شد که جای بسیار تاسف دارد.

پارسا با بیان اینکه برخی رسانه‌ها اخلاق را گم کرده‌اند، تصریح کرد: در چند سال گذشته اخلاق رسانه‌ای در بین برخی از رسانه‌های گیلان گم شده که بسیار تاسف برانگیز است لذا اصحاب رسانه باید اقداماتی را انجام دهند که نشان دهنده اخلاق باشد.

وی متولیان رسانه را مسئولان اولیه جهاد تبیین دانست و بیان کرد: دشمن از اقدامات اندک خود بزرگنمایی بسیار زیادی انجام می‌دهد ولی در ۴۳ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اقدامات بسیار زیادی انجام شده است ولی هیچگونه جهادی در این خصوص انجام نشده است.

انتهای پیام