ایسنا/گیلان رییس شورای اسلامی شهر رشت گفت: برای بار دوم در شورای دوره ششم شهر رشت طرح سوال از شهردار اعلام وصول شد.

محمدحسین واثق کارگرنیا امروز در جلسه شورای شهر رشت اظهار کرد: به مناسبت بزرگداشت یوم الله ۲۲بهمن تجمع مردم رشت را در میدان شهدای ذهاب شهرداری شاهد خواهیم بود. مردم با حضور همه جانبه مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان نظام خواهند زد.

وی ادامه داد: بار دیگر مردم رشت با شرکت در بزرگداشت ۲۲ بهمن با آرمانهای امام راحل(ره) بیعت و با رهبر فرزانه تجدید بیعت خواهند داشت.

کارگرنیا با بیان اینکه ترافیک رشت افسارگسیخته شده است و با نزدیک شدن به ایام پایانی سال این وضعیت بدتر خواهد شد، خاطرنشان کرد: ضروری است کارگروه ترافیک در جهت رفع این مشکل اقدام شود.

رییس شورای شهر رشت با اشاره به اینکه تعداد دستفروشان در رشت زیاد شده و حتی در خیابان شیک  دو الی سه ردیف بساط کرده اند، تصریح کرد: تردد مردم در بازار رشت سخت شده و مردم بسیار نگران هستند.

وی افزود: برخی از دستفروشان به بهانه بساط اقدام به بزه کاری می کنند.

کارگرنیا ادامه داد: دستفروشان باید ساماندهی شوند و شهرداری باید مشکلات را به حداقل برساند و باید ماموران سد معبر را افزایش دهیم.

رییس شورای اسلامی رشت با اشاره به وضعیت بد پارکهای رشت گفت: سگ های بلا صاحب و حضور ارازل و اوباش و عدم شؤنات حضور برای عموم سخت کرده است.

وی گفت: در پایان جلسه مجددا ۱۱ سوال از شهردار مطرح شد و ۹ نفر از اعضا آن را امضا کردند و شهردار ۱۰ روز فرصت دارد با پاسخ های خود اعضا را قانع کند.

انتهای پیام