ایسنا/گیلان سردار زهرایی، از توزیع ۶۰ میلیون بسته معیشتی در کشور خبر داد و افزود: در دو سال گذشته و با همراهی مردم و خیرین ۶۰ میلیون بسته معیشتی و ۲۱ میلیون جهیزیه در کشور توزیع شده است.

سردار محمد زهرایی در حاشیه توزیع ۴۴ هزار بسته معیشتی در لشکر ۱۶ قدس گیلان و در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی بیوند بین دین و مردم بوده است، اظهار کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی تمامی قوانین در این کشور بر مبنای دین و قرآن بوده و به این دلیل به قلب ها نفوذ کرده است.

وی کمک مومنانه را یک نهضت عظیم در کشور دانست و گفت: مردم در این شرایط سخت اقتصادی و فشار حداکثری استکبار با انجام کمک مومنانه نهضتی عظیم خلق کردند که جای بسیار قدردانی دارد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با تاکید بر مدل رفتاری جمهوری اسلامی در شرایط تحریم های سخت اقتصادی بیان کرد: مدل رفتاری انقلاب اسلامی در تحریم و فشار حداکثری بسیار خوب و موثر بوده است زیرا ملت ایران وفای خود را به انقلاب نشان داد.

زهرایی از توزیع ۶۰ میلیون بسته معیشتی در کشور خبر داد و افزود: در دو سال گذشته و با همراهی مردم و خیرین ۶۰ میلیون بسته معیشتی و ۲۱ میلیون جهیزیه در کشور توزیع شده است.

انتهای پیام