ایسنا/گیلان همزمان با ششمین روز دهه فجر ۲۶ پروژه خدماتی و عام المنفعه عمران روستایی با مجموع اعتبار ۱۰ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

در ششمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور حمید رضا امام پناهی، سرپرست فرمانداری رشت، ۲۶ پروژه خدماتی و عام المنفعه عمران روستایی در بخش خشکبیجار به بهره برداری رسید.

سرپرست فرمانداری رشت در حاشیه افتتاحیه پروژه های بخش خشکبیجار، گفت: برای این پروژه های اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان هزینه صرف شده است.

امام پناهی اظهار کرد:‌ ۱۹ پروژه برق رسانی در بخش خشکبیجار با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد تومان که عمده این پروژه ها در بخش روستایی به اجرا در آمده بود، امروز به صورت متمرکز در بخش خشکبیجار افتتاح شد.

وی خاطرنشان کرد: افتتاح همزمان شش پروژه عام المنفعه عمران روستایی با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان که شامل ایجاد پارک بازی، جدول گذاری معابر، اجری طرح جمع آوری آب های سطحی و… در حوزه روستایی بخش خشکبیجار امروز به بهره برداری رسید.

سرپرست فرمانداری رشت تصریح کرد: روکش آسفالت چهار کیلومتر از مسیر امین آباد به لاله دشت از دیگر پروژه های افتتاح شده امروز بود که هزینه ای بالغ بر چهار میلیارد تومان اعتبار صرف آن شده است و بزودی اجرای فاز دوم این پروژه نیز در دستور کار قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام