ایسنا/گیلان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان، یکی از نشانه‌های مسئول پیرو خط امام راحل(ره) را در خدمت مردم بودن دانست و افزود: فرد و مسئولی می تواند ادعا کند که پیرو امام است که در خدمت مردم بوده است.

حجت الاسلام والمسلمین احسان الله محمدی در مراسم یادواره شهدای روستاهای گوراب، صیقلوندان و خراط محله شهرستان صومعه سرا با بیان اینکه برای حفظ انقلاب اسلامی خون‌های بسیاری ریخته شده است، اظهار کرد: یکی از نگرانی‌های امام راحل(ره) سپردن انقلاب اسلامی به دست نا اهلان‌ بوده است زیرا برای پیروزی و حفظ این نظام مقدس خون ها ریخته شده است.

وی با اشاره به تلاش استکبار برای ایجاد نفوذ به کشور از اوایل انقلاب تاکنون گفت: شهدایی مثل میرزا کوچک خان، آیت الله مدرس، شیخ فضل الله نوری و حتی دکتر باهنر، بهشتی و رجایی توسط نفوذی‌ها شهید شدند به این منظور باید مردم در این راستا بصیرت خود را افزایش دهند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم توجه‌ به نقش بصیرت در حفظ انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی بیان کرد: در دوران کنونی وظیفه ما بصیرت و شناسایی نااهلان است لذا هر کسی که اندیشه امام و ولایت را قبول نداشته باشد نا اهل است.

حجت الاسلام محمدی یکی از نشانه‌های مسئول پیرو خط امام راحل(ره) را در خدمت مردم بودن دانست و افزود: فرد و مسئولی می تواند ادعا کند که پیرو امام است که در خدمت مردم بوده و در راه افزایش امید در جامعه از هیچ تلاشی دریغ نکند.

انتهای پیام