ایسنا/گیلان معاون استاندار گیلان، با بیان اینکه آثار و برکات و ثمران انقلاب اسلامی در اقصی نقاط جهان قابل مشاهده است، افزود: ایران اسلامی به برکت انقلاب کشوری پرشکوه مقتدر و عزتمند در عرصه جهانی است.

حسین مصطفی پور در آیین نواختن زنگ انقلاب در دبیرستان دکتر علی شریعتی رشت، ضمن گرامیداشت فرارسیدن ایام الله دهه فجر، اظهار کرد: امروز نهال انقلاب که ۴۳ سال پیش توسط امام خمینی(ره) غرس شد به درختی تنومند و تناور تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه آثار و برکات و ثمران انقلاب اسلامی در اقصی نقاط جهان قابل مشاهده است، افزود: ایران اسلامی به برکت انقلاب کشوری پرشکوه مقتدر و عزتمند در عرصه جهانی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان، با اشاره به سختی های مسیر انقلاب در طول ۴۳ سال گذشته، تصریح کرد: با رهبر داهیانه امام و پای کار بودن ملت توانستیم از همه گردنه های سخت و حساس عبور کنیم؛ این در حالی است که دشمنان از اول انقلال هر روز ملت و نظام ایران را مورد تهاجم قرار دادند.

مصطفی پور، با اشاره به جنگ هشت ساله نظامی و شبیخون فرهنگی و تحریم اقتادی دشمن، خاطرنشان کرد: ملت ایران برای انقلاب خود بهای زیادی دادند و خون مطهر شهدا پای درخت انقلاب ریخته و سبب استمرار و شکوهمندی نظام اسلامی شده است.

وی با بیان اینکه روز به روز شاهد عقب نشینی دشمن و کاسته شدن از هژمونی قدرت استکبار هستیم، خاطرنشان کرد: امروز به کشوری قدرتمند تبدیل شدیم و نسل جوان و نوجوان باید بداند که امانتدار چه دستاورد ارزشمندی است و باید راه انقلاب را ادامه دهد.

انتهای پیام