وزیر ورزش و جوانان از پیش‌بینی تخصیص ۳۰ میلیارد تومان در اعتبارات مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان گیلان برای ورزشگاه تختی بندر انزلی خبر داد و گفت: این اعتبار دیده شده تا این مجموعه را به مدار خدمت‌رسانی به مردم برگردانیم.

به گزارش ایسنا، حمید سجادی در حاشیه بازدید از مجموعه ورزشی تختی بندر انزلی اظهار کرد: در سفر امروز رئیس جمهور به گیلان در حوزه ورزش من در این گروه حضور داشتم و سعادتی بود تا مجددا در این استادیوم کهن و تاریخ‌ساز استان گیلان حضور داشته باشم.

 وی افزود: در مسئولیت‌های قبلی یک بار اینجا به همراه تیم سایپا حضور داشته و یک مسابقه به یاد ماندنی داشتیم و خاطرات خوبی از اینجا دارم.

سجادی تصریح کرد: اگرچه انزلی تاریخ قوی و بنیه ارزشمند در ورزش قهرمانی کشور همچنین ورزش همگانی دارد وضعیت فعلی این مجموعه نیاز به رسیدگی و تسریع دارد.

وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه ورزشگاه تختی انزلی هر چه زودتر به استاندارد واقعی خودش بازگردد، گفت: در ارتباط با تأمین نور و تامین فضای تماشاچیان برای استقرار تلاش می‌کنیم.

سجادی تصریح کرد: با اعتباراتی که در مصوبات سفر استانی ریاست جمهوری همچنین اعتبارات شرکت توسعه اختصاص پیدا کرده هر چه سریعتر این ورزشگاه به حالت عادی بازگردد و شرایط مناسبی که در شان ورزش‌دوستان انزلی داشته باشد، شاهد باشیم.

وی با اشاره به پیگیری‌های نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم با شرایطی که حاکم خواهد شد زمینه میزبانی شایسته برای تیم ملوان انزلی را شاهد باشیم و این تیم با این سابقه و با افراد نام‌آور و شاخصی که در حوزه ورزش و فوتبال کشور داشته بتواند میزبانی‌های شایسته‌ای داشته باشد.

 سجادی با بیان اینکه بافت شهری بندر انزلی به ورزشگاه تختی نزدیک شده، تاکید کرد: باید به فکر احداث یک استادیوم جدید بود و با جانمایی یک فضای مناسب، استادیومی با استانداردهای روز در آینده احداث شود.

وزیر ورزش و جوانان از پیش‌بینی تخصیص ۳۰ میلیارد تومان اعتبار برای مجموعه تختی بندر انزلی خبر داد و گفت: پیست دو ومیدانی این ورزشگاه، مرمت و بازسازی سالن سرپوشیده و استخر این مجموعه نیز در اعتبارات مصوبات سفر ریاست جمهوری دیده شده است تا این مجموعه را به مدار خدمت‌رسانی به مردم برگردانیم.

انتهای پیام