ایسنا/گیلان امام جمعه موقت رشت، رفع مشکلات گیلان را نیازمند مدیریت جهادی و انقلابی دانست و افزود: همدلی و انسجام بین مدیران و بین مردم و مدیران برای پیشبرد امور لازم است.

حجت الاسلام والمسلمین صفر قربانپور در خطبه های نماز جمعه شهر رشت، با اشاره به سفر با برکت رئیس جمهور و هیئت دولت به استان گیلان، اظهار کرد: گیلان استانی با داشته های فرهنگی و مادی و معنوی فراوان بوده و باید از این داشته ها برای رفع مشکلات فراوان استان استفاده کنیم.

وی رفع مشکلات گیلان را نیازمند مدیریت جهادی و انقلابی دانست و افزود: همدلی و انسجام بین مدیران و بین مردم و مدیران برای پیشبرد امور لازم است.

امام جمعه موقت رشت، از مدیران استانی خواست پیگیر مصوبات سفر رئیس جمهور به استان تا حضور نتیجه واقعی باشند و عنوان کرد: علاوه بر مسائل اقتصادی باید به فرهنگ و اجتماع هم توجه کنیم.

حجت الاسلام قربانپور، با بیان اینکه در آستانه ایام اله دهه فجر هستیم، خاطرنشان کرد: همانگونه که رهبر انقلاب تاکید دارند، باید از فرصت دهه فجر و ایام الله انقلاب برای جهاد تبیین استفاده کنیم و آثار و برکات و دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول ۴۳ سال گذشته را یادآور شویم.

وی با تاکید بر لزوم بزرگداشت مردمی دهه فجر و جشن انقلاب، عنوان کرد: ملت ایران همواره پشتیبان انقلاب خود هستند و در برابر استکبار ایستادگی و مقاومت می کنند.

امام جمعه موقت رشت، معمار کبیر انقلاب اسلامی را شخصیتی خداجو و خداخواه دانست که فقط برای رضای الهی کار کرد و گفت: باید نقش و جایگاه امام خمینی(ره) در انقلاب اسلامی بازگو و تبیین شود، زیرا ملت ایران در راه پیروی و تبعیت از مرجعیت دینی خود با طاغوت مقابله کردند لذا دشمن همواره به دنبال دور کردن مردم از روحانیت و مرجعیت است.

وی با اشاره به دشمنی استکبار با نظام اسلامی و توطئه چینی همه روزه در طول چهار دهه گذشته، یادآور شد: ملت ایران هرگز در مقابل دشمنان تسلیم نخواهند شد و راه انقلاب را ادامه خواهند داد.

انتهای پیام