ایسنا/گیلان سرپرست فرمانداری شهرستان مرزی بندر آستارا، هشدار داد: با توجه به تغییر رنگ کرونایی شهرستان از آبی به زرد، مدیران نسبت به کارکنان و جامعه هدف بی تفاوت نباشند.

عنایت رضایی‌پور، در جمع خبرنگاران در خصوص بازگشت شهرستان مرزی بندر آستارا به وضعیت زرد کرونایی، اظهار کرد: با توجه به تغییر رنگ کرونایی شهرستان آستارا از آبی به زرد و انتشار سویه اومیکرون در این شهرستان و افزایش قدرت سرایت پذیری بیماری کرونا، مسئولان متولی نسبت به برگزاری جلسات جهت مدیریت بیماری تدابیر لازم را لحاظ کنند.

وی ادامه داد: مدیران دستگاه های اجرایی نسبت به کارکنان و جامعه هدف خود بی تفاوت نبوده و سفارش و اقدامات لازم را به طور هدفمند انجام دهند.

رضایی پور، خاطرنشان کرد: اصناف، بازاریان و مردم شریف شهرستان نیز با مسئولیت پذیری، رعایت دستورالعمل های بهداشتی را جدی گرفته و درصد رعایت اصول بهداشتی در سطح شهر را افزایش دهند.

وی اضافه کرد: مردم با حضور در مراکز تزریق واکسن، به سرعت نسبت به تزریق واکسن نوبت های اول یا دوم و یا سوم خود اقدام کنند تا باز هم شاهد بازگشت شهرستان به وضعیت مناسب و افزایش سلامت مردم باشیم.

سرپرست فرمانداری آستارا در پایان از عموم مردم با فرهنگ آستارا، خواستار شد: آحاد مردم باید همکاری کافی را با مسئولان در جهت پیشبرد اهداف ستاد مقابله با کرونای شهرستان داشته باشند و امیدواریم با همکاری و همفکری با یکدیگر سلامت عمومی جامعه شهرستان را رقم بزنیم.

انتهای پیام