ایسنا/گیلان مدیرکل راهداری گیلان، با اشاره به آغاز بارش برف شدید در محور اسالم – خلخال خبر داد و خاطرنشان کرد: ارتفاع برف هم اکنون بین ۱۰ تا ۱۵ سانت است.

فریبرز مرادی در گفت وگو با ایسنا، در مورد بارش های اخیر در استان گیلان و میزان برفروبی انجام گرفته در محورها و راه ها، اظهار داشت: در بازه زمانی ۲۶ لغایت ۲۹ دی ۱۱۳۰ کیلومتر از محورهای استان برفروبی شده است.

وی افزود: حجم برفروبی انجام گرفته شش میلیون و ۸۳۲ هزار و ۶۳۰ مترمکعب بوده که خوشبختانه اکثر محورهای استان از جمله محورهای جلگه ای و کوهستانی برفروبی شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از بازگشایی ۲۰۸ راه روستایی خبر داد و خاطرنشان کرد: همچنان با انسداد ۲۳ راه روستایی در چهار شهرستان مواجه هستیم و به دلیل وزش باد شدید و کولاک عملیات بازگشایی به کندی صورت می گیرد.

مرادی، با بیان اینکه راهداران در تلاش برای بازگشایی راه دو روستا در رودسر، ۱۳ روستا در تالش، پنج روستا در املش و سه روستا در رودبار هستند، گفت: ارتفاع برف در برخی از مناطق کوهستانی به ۱۸۰ سانت رسید.

وی از ورود موج جدید بارش برف و باران به گیلان از صبح امروز خبر داد و با اشاره به آغاز بارش برف شدید در محور اسالم – خلخال خبر داد و خاطرنشان کرد: ارتفاع برف هم اکنون بین ۱۰ تا ۱۵ سانت است.

انتهای پیام