یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: فکر می کنم که الان شرایط و بستر برای اینکه آموزش دانشجویان حضوری شود، وجود ندارد و باید یک مدت دیگر تحمل کنیم.

حسن محمدیاری در گفت و گو با ایسنا، در رابطه با اظهار نظرهای متفاوت و متناقص درباره بازگشایی مراکز آموزشی به خصوص دانشگاه ها بیان کرد: آنچه که مراجعه کنندگان به بنده نگران حضوری شدن کلاس های درس هستند این است که اگر خدای نکرده واکسیناسیون به صورت کامل و جامع انجام نشده باشد، این تجمع و حضور فیزیکی دانشجویان و دانش آموزان می تواند به آنها آسیب بزند.

وی با بیان اینکه این موضوع دغدغه مردم است، خاطرنشان کرد: بخش عمده ای از خانواده ها نیز مخالف برگزاری حضوری کلاس های درس هستند، اما ما تابع هر تصمیمی هستیم که ستاد ملی کرونا بگیرد.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در ادامه در رابطه با تاثیرات مثبت و منفی آموزش از راه دور بر جامعه دانشگاهی و دانشجویی عنوان کرد: باید به حداقل ها قانع باشیم؛ اگرچه آموزش از راه دور جای حضور فیزیکی دانشجویان را نمی گیرد، اما ناچاریم که از این حداقل ها استفاده کنیم.

محمدیاری افزود: فکر می کنم که الان شرایط و بستر برای اینکه آموزش دانشجویان حضوری شود، وجود ندارد و باید یک مدت دیگر تحمل کنیم.

وی با تاکید بر تمهیدات لازم برای حفظ سلامت دانشجویان تاکید کرد: قطعا بحث واکسیناسیون و یادآوری آن بسیار مهم است که اگر به صورت کامل انجام شود می تواند کمک کننده باشد.

نماینده مردم تالش در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: تا الان خدارا شکر گام های موثری در حوزه واکسیناسیون برداشته شد که امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

انتهای پیام