رشت – ایرنا – تیم والیبال وارنا گیلان در ادامه مسابقات لیگ دسته اول کشور، برابر تیم تخت جمشید مرودشت به برتری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیمهای والیبال وارنا گیلان و تخت جمشید مرودشت فارس عصر سه شنبه در هفته یازدهم رقابتهای والیبال لیگ دسته اول کشور در سالن تختی مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم وارنا با نتیجه سه بر یک برابر حریفش به برتری دست یافت تا شکست دور رفت را جبران کند.

تیم والیبال وارنا گیلان در ست اول این دیدار، برتری کاملی نسبت به حریفش داشت و با سرویس‌های مناسب و همچنین پاس‌های دقیق روی تور، توانست با اختلاف زیاد و با نتیجه ۲۵ بر ۱۴ برابر تخت جمشید مرودشت به برتری برسد.

در ست دوم نیز تیم وارنا گیلان برتر از حریف خود ظاهر شد و با دقت پاسور خود و همچنین دفاع روی تور، نتیجه بازی را به سود خود به پایان رساند و با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ برابر حریفش به برتری رسید تا در ۲ ست متوالی پیروز از زمین خارج شود.

اما در ست سوم ، تیم والیبال تخت جمشید مرودشت با چند تغییر در ترکیب خود و همچنین استفاده مناسب از سرویس ها و دفاع خوب در انتهای زمین، برتر از میزبان خود ظاهر شد و با نتیجه ۲۵ بر ۱۴ برابر آرنا به برتری رسید تا تکلیف این بازی به ست چهارم کشیده شود.

در ست چهارم نیز تیم والیبال وارنا گیلان از فرصت های به دست آمده استفاده بهتری برد و با دقت در سرویس‌ها و همچنین دقت در ارسال توپ برای مهاجمان، توانست این ست را با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به سود خود به پایان ببرد تا در نهایت در این دیدار با نتیجه سه بر یک پیروز شود.

معین سیدی، ابوالقضل احمدی ، مجتبی علیزاده ، مرتضی شعبان پور، علی نوروزپور، آرشام شفیعی ، محمدرضا شریف‌زاده ، امیرحسین مددی ، رضا حبیبی و پرهام رشیدی در جریان این دیدار برای تیم والیبال وارنا گیلان بازی کردند.

همچنین رضا نجف پور، ارسلان اسدی ، علی قیصری ، محمد امیری ، محمدصادق سهرابی ، محمدامین سیدی، مقدم ، حسین مخمی ، حسین رضوی و محمدرضا محسنی در جریان این مسابقه برای تیم والیبال تخت جمشید مرودشت به زمین بازی رفتند.

تیم والیبال وارنا گیلان با این پیروزی پس از تیم گل گهر سیرجان همچنان در مکان دوم جدول رده‌بندی گروه خود قرار گرفت و تیم تخت جمشید مرودشت نیز با این شکست، در رتبه هفتم باقی ماند.

تیم والیبال وارنا گیلان در گروه دوم رقابتهای والیبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور ، با تیمهای تخت جمشید مرودشت فارس، گل گهر سیرجان، ستاره طبرستان نوشهر، اسپورت هوشیار تبریز، رعد پدافند هوایی ، ایرانشید چالوس، مقاومت بسیج تهران و سروقامتان همدان همگروه است.

در رقابتهای والیبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور، ۱۸ تیم در ۲ گروه ۹ تیمی به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می‌پردازند که در نهایت تیمهای برتر هر گروه به مرحله دوم این دوره از مسابقات صعود می‌کنند.