رشت – ایرنا – رئیس اداره راهداری شهرستان املش از بارش یک متری برف در کوهستانهای شهرستان املش خبر داد.

حسن یوسفی روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: بارش برف که از عصر روز گذشته در مناطق ییلاقی و کوهستانهای مرتفع شهرستان املش آغاز شده است، کماکان با شدت ادامه دارد و میزان بارش آن در برخی مناطق به یک متر رسیده است.

وی افزود:  تعداد سه اکیپ راهداری در منطقه ملکوت، خصیل دشت و بخش مرکزی شهرستان املش با آغاز بارش برف فعالیت خود را آغاز کرده‌اند و این عملیات ادامه دارد.

رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان املش از رانندگان و مسافرانی که قصد عزیمت به مناطق ییلاقی و کوهستانی شهرستان املش را دارند خواست به هیچ وجه به این مناطق سفر نکنند زیرا با وجود زنجیر چرخ هم با مشکل مواجه خواهند شد.

یوسفی گفت: اکیپ راهداری ما در بخش مرکزی نیز عملیات بروف روبی در جاده املش را آغاز کرده است ولی رفت و آمد در این مسیر نیز با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

به گفته وی تمام راههای اصلی و مواصلاتی شهرستان املش در بخش مرکزی باز است وت ردد درآن جریان دارد اما در مناطق ییلاقی به خصوص خصیل دشت، راههای اصلی باز ولی تمام راههای فرعی در این مسیرها مسدود می باشد.

شهرستان املش از شهرستانهای شمالی کشور است که با جمعیت ۴۳ هزار نفر و با ۲ بخش مرکزی و رانکوه و ۱۴۷ پارچه آبادی و روستا در ۷۰ کیلومتری شرق مرکز گیلان واقع شده است.