رشت – ایرنا – مدیرکل ورزش و جوانان گیلان واگذاری ورزشگاههای مراکز استان به هیات‌های فوتبال را یک نیاز ضروری دانست و گفت: باید برای این مسئله از سوی وزارت ورزش و جوانان چاره‌ای اندیشیده شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مریم بخشی روز سه‌شنبه در مجمع عمومی هیات فوتبال استان گیلان که با حضور رئیس فدراسیون فوتبال در منطقه آزاد بندر انزلی برگزار شد با اشاره به ماده ۸۸ واگذاری اماکن ورزشی به بخش خصوصی اظهار داشت: با توجه به ماده این ماده قانونی در مورد خصوصی سازی و مزایده اماکن ورزشی ، سعی شد ورزشگاهها را از مزایده خارج کنیم ولی در مرکز استان با مشکل مواجه هستیم.

وی افزود: به همین دلیل درخواست داریم تا با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان این امر تحقق یابد و از سوی دیگر نگهداری و مرمت ورزشگاهها، هزینه زیادی دارد و بخش خصوصی نیز فقط درآمدزایی می‌کند و در نگهداری اماکن توجه چندانی ندارد

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با ابراز امیدواری از  حل این مشکل در استانها ادامه داد: گیلان از دیرباز یکی از قطب های برتر فوتبال کشور بوده است و هم اینک نیز جایگاه ویژه ای دارد اما از لحاظ زیرساختی در محرومیت بسر می برد.

بخشی گفت: این در حالی است که همواره از لحاظ تامین اعتبارات با مشکل مواجه بودیم اما با این وجود و با تمام سختی ها، افتخار می‌کنیم که تمام بازیهای نمایندگان گیلان در لیگ دسته اول در همین استان برگزار شد.