ایسنا/گیلان عصر امروز جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر رشت با موضوع طرح سوال از شهردار رشت در صحن شورا برگزار شد اکثر اعضای شورای اسلامی شهر رشت از پاسخ های شهردار قانع نشدند.

محمدحسین کارگرنیا امروز در جلسه فوق العاده شورای اسلامی رشت که با موضوع طرح سوال از شهردار رشت در صحن شورا برگزار شد، گفت: اکثر اعضای شورا از پاسخ شهردار رشت قانع نشدند.

وی افزود: این سوالات ده روز مطرح شده بود و اگر چهار نفر از اعضای شورای اسلامی رشت درخواست استیضاح دهند، استیضاح شهردار رشت کلید می خورد.

وی تصریح کرد: دوره  ششم شوار هیچ تعللی را در خدمات رسانی به شهر رشت و مردم رشت نمی پذیرد و پرسیدن سوال از شهردار حق شورا است و ما نیز این این فرصت بهره می گیریم.   

در ادامه امیرحسین علوی شهردار رشت با بیان اینکه اصلا از طرح سوال از سوی شورا ناراحت نیستم بلکه بسیار هم خوشحال هستم، اضافه کرد: با طرح سوالات رفع برخی از نواقص شدت می گیرد. اما تفکر تیمی موجب خواهد شد که کارها درست تر و سریعتر پیش برود.

وی افزود: در خصوص  سهل انگاری  سامانه ۱۳۷ امدیران شهرداری مکلف شده اند پاسخگوی مردم و رفع مشکلات باشند.

 علوی در پاسخ عدم رفع نواقص پل های عابر پیاده این شهر گفت: اقدامات موثری در جهت رفع این مشکل انجام شده است.

وی در خصوص ترمیم نشدن آسفالت های ورودی شهر علیرغم شرایط جوی مساعد تصریح کرد: آسفالت شهر بهتر و سریعتر از گذشته در حال انجام است و کارهایی هم در دست اجرا است که مکتوب به رییس شواری شهر ارایه شده اند.  

علوی با بیان اینکه درر خصوص سهم شهرداری از محل واگذاری جایگاههای سی ان جی باید تا سال آینده صبر کنیم، گفت: انتخاب مدیران شهرداری رشت بر اساس  شناخت نیروها صورت گرفته است.

به گزارش ایسنا، در نهایت از ١١ عضو شورای اسلامی شهر رشت ۶ نفر نسبت به پاسخ های شهردار قانع نشدند.

انتهای پیام