انزلی – ایرنا – معاونت سیاسی امنیتی استانداری گیلان با اشاره به مشکلات معیشتی مردم گفت: در چنین مواقعی باید لباس کار پوشید و از حواشی سیاسی پرهیز کرد و می بایست تمرکز روی کم کردن آلام مردم باشد و این شیوه خواست دولت رئیسی از تمامی مدیران است.

به گزارش ایرنا، حسین مصطفی‌پور روز شنبه در مراسم معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان بندرانزلی به سوابق اجرایی فرماندار جدید انزلی اشاره کرد و افزود: با توجه به سوابق جانبازی در سایر شهرستانها و سازمان جهاد سازندگی و حوزه های مختلف امیدواریم تلاش مضاعفی در خصوص حل مشکلات از خود نشان دهد.

وی با اشاره به ظرفیت های مختلف شهرستان بندرانزلی نظیر گمرک و بندر، بزرگترین سرمایه های این شهرستان را جوانان پرشور و توانمند، نیروی انسانی تحصیلکرده و آماده به کار و دانست و اظهار داشت: امیدواریم در آینده نزدیک بتوانیم ظرفیت های این شهرستان را در بخش های مختلف احصاء کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری گیلان همچنین با بیان اینکه تغییر مدیریت ها دلیلی بر نقص افراد نیس، گفت : با جابجایی دولتها معمولا مسئولیت ها و افرادی که در مدیریت ها هستند تعویض می شوند و این امر روالی عادی می باشد.

مصطفی پور ادامه داد: هم اکنون دوران همت همه دستگاهها است و کار باید میدانی باشد؛ مردم به این دولت دل بسته اند و امیدواریم مسئولان استانی و شهرستانی با درک این اولویت و با کوششی که دولت جدید انتظار دارد مشکلات موجود را حل کنند.

سرپرستی جدید فرمانداری انزلی نیز در این مراسم گفت: خدمت کردن هر مدیری در شهرستان انزلی که دارای مردمانی فهیم و برخوردار از مواهب خدادادی است موجب افتخار است. امید که بتوانم از تجربیاتم در راستای اعتلای شهرستان بهره گیریم.

امیر جانبازی رودسری اظهار داشت: باید برنامه ریزی ها به گونه ای باشد که شهرستان به جایگاه واقعی خود برسد و از توان نماینده شهرستان برای حل مسائل و مشکلات استفاده خواهم کرد تا شرمنده مردم نباشیم . 

جانبازی معاونت فرمانداری شهرستان رودسر و لاهیجان، مشاور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، معاونت توسعه مدیریت و منابع این سازمان و مشاور رئیس سازمان چای کشور را در کارنامه خود دارد .

پیش از جانبازی سید اسماعیل میرغضنفری به مدت حدود یک سال و نیم فرماندار شهرستان بندرانزلی بود.