ایسنا/گیلان سرپرست فرمانداری رشت با تاکید بر راه اندازی فوری تصفیه خانه شیرابه سراوان‌، گفت: این تصفیه خانه باید با ظرفیت سه لیتر در ثانیه به زودی راه اندازی شود و در اختیار شهرداری قرار گیرد.

حمیدرضا امام‌پناهی در نشست بررسی مشکلات زباله سراوان که با حضور نمایندگان مجلس در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، با تاکید بر جدیت در ساماندهی سایت زباله سراوان و رفع دغدغه‌های مردم این منطقه، اظهار کرد: زباله سراوان و مشکلات زیست محیطی آن فقط مختص روستای سراوان نیست بلکه به کل استان آسیب می‌زند و باید از تمام ظرفیت‌های استان برای رفع این چالش اساسی استفاده شود.

وی افزود: جهت راه اندازی کارخانه زباله سوز سراوان نیازمند اعتبارات ملی هستیم و باید در سفر آینده ریاست محترم جمهور به استان گیلان این معضل مهم زیست محیطی مورد پیگیری و مطالبه قرار گیرد.

سرپرست فرمانداری رشت با تاکید بر راه اندازی فوری تصفیه خانه شیرابه سراوان‌، گفت: این تصفیه خانه باید با ظرفیت سه لیتر در ثانیه به زودی راه اندازی شود و در اختیار شهرداری قرار گیرد.

امام‌پناهی با بیان اینکه ‌سمپاشی و کاور کردن روزانه زباله سراوان به طور مستمر انجام شود، تصریح کرد: مردم این منطقه که طی سال‌های اخیر متحمل رنج فراوان شده‌اند، باید بدانند که اقدامات لازم توسط مسئولین تا رفع کامل مشکلات بهداشتی و زیست محیطی در منطقه سراوان با جدیت پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام