ایسنا/گیلان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان از اعمال محدودیت‌های ترافیکی مراسم تشییع شهدای تازه تفحص شده در استان گیلان فردا، ۱۶ دی ماه خبر داد.

سرهنگ امیر طالبی در تشریح جزئیات این خبر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از ساعت یک بامداد پنجشنبه، ۱۶ دی‌ماه توقف هرنوع وسیله نقلیه در طول بلوار فاتحان نبل و الزهرا (جاده تهران) به سمت مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس گیلان (لشکر ۱۶ سپاه قدس گیلان) ممنوع خواهد بود.

وی افزود: در محدوده‌ گلزار شهدای رشت از بعد از نماز مغرب و عشاء امروز و همچنین پنج شنبه ۱۶ دیماه ۱۴۰۰ از ساعت ۸ صبح از پیاده راه فرهنگی شهدای ذهاب (شهرداری) تا میدان فرهنگ محدودیت‌های ترافیکی اجرا شده و شهروندان از پارک وسایل نقلیه شخصی خود در این مسیرها خودداری کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان با بیان اینکه در شهرستان سیاهکل نیز تشییع دو شهید گمنام خواهیم داشت افزود: مسیر مزار شهدا سیاهکل تا استخر پاشوران نیز از ساعت ۱۴ روز پنجشنبه شامل این محدودیت‌ها خواهد بود.

این مقام انتظامی در ادامه گفت: با توجه به محدودیت و کمبود ظرفیت‌ پارکینگ‌ها و درنظر گرفتن اتوبوس‌های شرکت اتوبوسرانی برای رفت و برگشت شهروندان، توصیه می‌شود شهروندان از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده و از تردد با وسایط نقلیه شخصی در محدوده‌های مذکور خودداری کنند.

سرهنگ طالبی در پایان از شهروندان خواست پلیس را در اجرای محدودیت‌های روز پنجشنبه و تشییع هرچه باشکوهتر شهدای تازه تفحص شده یاری و در صورت نیاز به تردد از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

انتهای پیام