ایسنا/گیلان علی اوسط اکبری مقدم از نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای جهاد دانشگاهی بازدید و در غرفه جهاد دانشگاهی استان گیلان حضور پیدا کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در دیدار با رئیس جهاد دانشگاهی کشور و رئیس سازمان جهاد دانشگاهی استان گیلان در ارتباط با سازوکارهای بهره برداری از توانمندی ها و ظرفیت های متنوع دو طرف به ویژه در زمینه صادرات تولیدات دانش بنیان مجموعه جهاد دانشگاهی استان با همکاری این سازمان به بحث و تبادل نظر پرداخت.

در این نشست طرفین با استقبال از پیشنهاد توسعه همکاری های فی مابین خواستار توجه به مقولات تجاری سازی و کمک به بازاریابی محصولات تولید جهاد دانشگاهی گیلان و کشور از طریق منطقه آزاد انزلی در بازارهای اوراسیا و حوزه دریای خزر شدند.

به گزارش ایسنا، نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای جهاد دانشگاهی ۱۴۰۰ با هدف عرضه پیشرفت های صورت گرفته این نهاد در حوزه‌ پژوهش و فناوری، فرهنگ، آموزش، کارآفرینی، تجاری‌سازی و اقتصاد دانش‌بنیان با شعار «باور توان ملی، مدیریت جهادی، نوآوری» از پنجم لغایت نهم دی‌ماه در بوستان گفت وگوی تهران و با حضور مراکز جهاد دانشگاهی کشور در حالی برگزاری است.

انتهای پیام