رشت – ایرنا- دومین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید با حضور ۷۸ واحد صنعتی و تولیدی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی گیلان در رشت گشایش یافت.

مجری این نمایشگاه روز سه شنبه در حاشیه افتتاح این نمایشگاه به خبرنگار ایرنا گفت: در این نمایشگاه ۷۸ واحد در زمینه های مختلفی همچون قطعه سازی خودرو ، برق و الکترونیک ، فولاد و محصولات فلزی، ساخت ماشین آلات و تجهیزات ، لوازم خانگی ، صنایع معدنی، نساجی، شیمیایی ، صنایع هوایی و قطعات ساخت ماشین آلات حضور یافته اند.

مرتضی ساجدی فر افزود: به غیر از واحد صنایع دفاعی و تمجیدی که از تهران در این نمایشگاه حضور یافته اند ، تمامی واحدهای شرکت کننده از گیلان هستند.

وی اظهار داشت: این نمایشگاه با رویکرد حذف حلقه های وابسته به واردات و با هدف جلوگیری از واردات کالاهای ساخت مشابه داخلی از خارج از کشور و تامین نیازهای واحدهای صنعتی برای نیل به خودکفایی بخش صنعت برپا شده است .

 دومین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید از  ۲۳ تا ۲۶ آذرماه از ساعت ۱۰ تا ۱۸ برای بازدید علاقمندان با رعایت پروتکل های بهداشتی دایر در محل دائمی نمایشگاه های گیلان در رشت دایر است.