رشت ایرنا – فرمانده جدید ناوگان شمال و منطقه چهارم دریایی گفت : اصلی ترین برنامه، ارتقای وضعیت آمادگی و توان رزمی و دفاعی ناوگان شمال نیروی دریایی راهبردی ارتش با دو محور نیروی انسانی و تجهیزات است.

به گزارش ایرنا ، ناخدا یکم حمیدرضا سعادت روز چهارشنبه در آیین معارفه با حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش اظهار داشت : در زمینه روابط بین الملل نیز با اهتمام ویژه و همکاری همسایگان حاشیه دریای خزر و  در راستای امتداد سیاست خزر دریای صلح و دوستی برای حفظ این مهم همه تلاش خود را بکار خواهیم بست .

ناخدا یکم حمید رضا سعادت روز چهارشنبه با حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش و جمعی از مسئولان استانی به سمت فرماندهی ناوگان شمال و منطقه چهارم دریایی امام رضا(ع) انتخاب شد. 

امیر دریادار دوم «عبدالوهاب طاهری» که پس از این مراسم به مقام بازنشستگی نائل آمد نیز در این آیین گفت : طی ۳۰ سال خدمت در نیروی دریایی راهبردی ارتش کوشش کردم آنچه به ضرورت بود انجام شود.
وی با بیان اینکه اگر امروز کاری در ناوگان شمال کشور انجام شده با تلاش و همکاری فرماندهان نیروی دریایی ارتش در این منطقه بوده از زحمات آنها قدردانی و خاطرنشان کرد : نیروی دریایی ارتش مجموعه ای ولایتمدار، معتقد و متخصص است اگر چه کار در عرصه دریا کار سختی است اما سعی شد آنچه وظیفه بود به انجام رسد .
وی با تقدیر از همه کسانی که طی مدت سه سال عهده داری مسئولیت فرماندهی ناوگان شمال با این مجموعه همکاری کردند از پیگیرهای دستگاه قضایی برای باز پس گیری زمین پاسگاه حسن رود بصورت ویژه قدردانی کرد .
ناخدا یکم حمیدرضا سعادت پیش از این سمت جانشینی ستاد فرماندهی ناوگان شمال و منطقه چهارم دریایی امام رضا (ع) را داشت  .