ایسنا/گیلان مدیرعامل هلال احمر گیلان، از نجات افراد گمشده در ارتفاعات آستارا بعد از ۲۴ ساعت خبر داد و گفت: روز گذشته گزارش مردمی مبنی بر گم شدن چهار نفر در ارتفاعات آستارا منطقه کانرود به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان گیلان اعلام شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان در گفت و گو با خبرنگاران از نجات افراد گمشده در ارتفاعات آستارا خبر داد و گفت: بلافاصله پس از دریافت گزارش، با تلاش های رئیس هلال احمر شهرستان آستارا عوامل امدادی جمعیت هلال احمر متشکل از دو تیم امدادی با یک دستگاه خودروی آمبولانس و خودروی کمک دار به منطقه مذکور اعزام شدند.

سیاوش غلامی در گفت وگو با ایسنا، گفت: در ساعت: ۱۹:۰۰ یکشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰، گزارش مردمی مبنی بر گم شدن چهار نفر در ارتفاعات آستارا منطقه کانرود به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان گیلان اعلام شد.

وی اظهار کرد: بلافاصله پس از دریافت گزارش، با تلاش های رئیس هلال احمر شهرستان آستارا، عوامل امدادی جمعیت هلال احمر متشکل از دو تیم امدادی با یک دستگاه خودروی آمبولانس و خودروی کمک دار به منطقه مذکور اعزام شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به نجات چهار فرد مورد نظر گم شده افزود: پس از کمتر از ۲۴ ساعت عملیات جستجو، چهار فرد مورد نظر توسط نیروی های امدادی هلال احمر پیدا و به منطقه امن منتقل شدند.

غلامی، خاطرنشان کرد: تلفن ۱۱۲(ندای امداد) به صورت شبانه روزی آماده دریافت گزارش حوادث احتمالی از سوی مردم است.

انتهای پیام