رشت – ایرنا – تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا در ادامه مسابقات لیگ دسته اول کشور مقابل تیم سایپا به نتیجه مساوی دست یافت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیمهای فوتبال شهرداری آستارا و سایپا تهران عصر پنجشنبه در هفته هشتم رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور (جام آزادگان) رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت این بازی با نتیجه مساوی بدون گل پایان یافت.

این دیدار به میزبانی تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا در ورزشگاه سردارجنگل رشت و زیر بارش باران انجام شد.

در نیمه اول این دیدار تیمهای شهرداری آستارا و سایپا یک بازی متعادلی را از خود به نمایش گذاشتند و همچنین به دلیل بارش شدید باران و لغزندگی زمین، ۲ تیم نتوانستند بازی قابل قبولی را از خود ارائه دهند و اکثر اوقات توپ در میانه میدان جریان داشت.

در نیمه دوم نیز ۲ تیم یک بازی کسل کننده‌ای را از خود به نمایش گذاشتند و به همین دلیل موقعیت‌های خطرناکی نیز ایجاد نشد که البته بارش باران و لغزندگی زمین از یک سو و همچنین گیر کردن توپ در آب که به دلیل بارش باران در نقاطی از زمین جمع شده بود، از کیفیت این دیدار کاسته بود.

با این وجود تیمهای فوتبال شهرداری آستارا و سایپا تهران یک بازی برابری را به نمایش گذاشتند تا در نهایت این مسابقه بدون رد و بدل شدن گلی و با نتیجه مساوی خاتمه یابد تا هر ۲ تیم، یک امتیاز از این بازی را کسب کند.

قضاوت این دیدار را ، امیرسامان سلطانی برعهده داشت که رضا حیدری و امین قدیری به عنوان کمک داور در این بازی حضور یافتند، فرهاد امینی به عنون داور چهارم و فرشید افشار به عنوان ناظر گروه داوری در این بازی حضور یافتند.

تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا با ترکیب نیما علیپور، امید سام‌کن، سعید لاور، جهانگیر عسگری، جواد آقایی‌پور، محمدابراهیم رضازاده، علیرضا مصطفایی، حبیب افرا ، جابر نصیری ، مجتبی محبوب مجاز ، فرشید پاداش و با سرمربیگری فرشاد پیوس مقابل سایپا قرار گرفت.

همچنین تیم فوتبال سایپا با ترکیب محمدرضا خزایی‌فرد، روزبه شاه‌علیدوست، جواد نصیر، عارف حاجی‌عبدی، محمد عبادزاده، بهروز هوشمند، مهرداد حیدری، حسین مالکی، آرش مهری بابادی، پوریا بالی لاشک، ایمان غلامی و با سرمربیگری محمدسعید اخباری رو در روی شهرداری آستارا قرار گرفت.

پیش از برگزاری این مسابقه و تا پایان هفته هفتم رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور، تیم شهرداری بندرآستارا با کسب ۱۱ امتیاز در مکان هشتم جدول و سایپا نیز با کسب ۹ امتیاز در رتبه سیزدهم جدول رده‌بندی قرار داشتند. در حال حاضر نیز شهرداری با نتیجه کلی  امتیاز از هشت بازی در رده نهم جدول قرار دارد.

در رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور جام آزادگان، ۱۸ تیم در یک گروه به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می‌پردازند که ملوان و شهرداری بندر آستارا نمایندگان گیلان در این لیگ هستند.