رشت – ایرنا – تیم شهرداری بندر آستارا در ادامه مسابقات فوتبال لیگ دسته اول کشور،برابر استقلال ملاثانی پیروز شد.

در جریان این مسابقه عصر چهارشنبه ، تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا در یک بازی برتر و پرگل، با نتیجه سه بر یک برابر تیم فوتبال استقلال ملاثانی به پیروزی رسید تا هر سه امتیاز ارزشمند این دیدار را کسب کند.

این مسابقه، از هفته پنجم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور، به میزبانی تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا و به دلیل آماده نبودن ورزشگاه وحدت آستارا ، در ورزشگاه سردارجنگل رشت و در یک هوای نیمه ابری برگزار شد.

در این دیدار، ابتدا تیم فوتبال استقلال ملاثانی به گل برتری دست یافت و سجاد بازگیر بازیکن این تیم توانست در دقیقه ۱۱ تنها گل تیم استقلال ملاثانی را به ثمر برساند اما در ادامه این نیمه و در دقیقه بیستم، بهزاد سلطانی از روی یک ضربه ایستگاهی گل مساوی را به ثمر رساند تا نیمه اول با نتیجه تساوی یک بر یک خاتمه یابد.

در نیمه دوم این دیدار، تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا بازی بهتری را نسبت به حریفش به اجرا گذاشت و با کنترل مناسب و همچنین استفاده مطلوب از فرصت های به دست آمده موفق شد دو گل به ثمر برساند تا با پیرزوی در این بازی، سه امتیاز این دیدار را کسب کند.

در دقیقه ۶۵ عارف اکبری موفق شد دومین گل تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا را به ثمر برساند و در دقیقه ۸۰ نیز، امین حقده کاپیتان تیم شهرداری آستارا سومین گل تیمش را به ثمر رساند تا این تیم یک پیروزی پرگل را در هفته پنجم لیگ دسته اول کسب کند.

تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا با ترکیب اشکان توانا، رضا فخری ، سعید دلاور، آرمین منفرددوست، مهرگان گلبرگ (حمید ابراهیمی)، بهزاد سلطانی، امین حقده(پویا عزیزپور)، مسعود رمضانی(شایان عاشورنژاد) ، عارف اکبری (پژمان ثباتی)، سعید طالبی(محمدابراهیم رضازاده) و جابر نصیری به مصاف تیم استقلال ملاثانی رفت.

همچنین تیم فوتبال استقلال ملاثانی نیز، با ترکیب علی کردانی، امیر سواری، سیدحمزء پورموسوی، علیرضا خوش کفا، مهدی بریحی، رضا آنتیک(محمد مدملیسی)، رضا جباری، سجاد عبدویی، سجاد بازگیر، میلاد پاک پرور و سیداعلاء خلف زاده (توفیق ربیعی) رو در روی تیم شهرداری آستارا قرار گرفت.

قضاوت این دیدار را، شاهین یزدانی با کمک های سعید باهنر و مصطفی بابایی بر عهده داشتند که در جریان این مسابقه، رضا آنتیک و سیداعلاء خلف زاده از تیم فوتبال استقلال ملاثانی کارت زرد دریافت کردند، آرمین مفرد دوست بازیکن تیم شهرداری آستارا نیز، در دقیقه ۸۵ با دریافت دومین کارت زرد از زمین بازی اخراج شد.

پیش از این بازی و تا پایان هفته چهارم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان با حضور ۱۸ تیم، استقلال ملاثانی با پنج امتیاز در مکان دهم و تیم فوتبال شهرداری آستارا با کسب چهار امتیاز در مکان سیزدهم جدول رده بندی قرار داشتند.