رشت – ایرنا – سارا قمی ، زهرا معصومی و مونا ثریابین از استان گیلان به مرحله جدید اردوی تیم ملی فوتبال بانوان کشور دعوت شدند.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از سوی کادرفنی تیم ملی فوتبال بانوان ایران، ۳۰ ورزشکار از سراسر کشور به مرحله جدید اردوی تیم ملی دعوت شدند که خوشبختانه سه ورزشکار از گیلان هستند.

مریم بخشی افزود: سارا قمی، زهرا معصومی و مونا ثریابین سه فوتبالیست ارزشمند گیلان به همراه ۲۷ ورزشکار از دیگر استانهای کشور باید از امروز برای شرکت در دور جدید تمرینات تیم ملی فوتبال بانوان کشور در هتل آکادمی ملی فوتبال در تهران حضور یابند.

وی ادامه داد: این سه فوتبالیست ارزنده گیلانی به همراه سایر دعوت‌شدگان به تیم ملی فوتبال بانوان کشور باید تمرینات آماده‌سازی خود را تا روز ۱۷ آذرماه جاری زیر نظر مریم ایراندوست سرمربی گیلانی این تیم در تهران ادامه دهند.

مدیرکل ورزش وجوانان گیلان اضافه کرد: تیم ملی فوتبال بانوان ایران خود را برای حضور در رقابت های جام ملت‌های بانوان آسیا که از ۳۰ دی ماه امسال در کشور هندوستان برگزار می‌شود، آماده می‌کند که امیدواریم این سه فوتبالیست با درخشش در اردوها، به عضویت تیم ملی درآیند تا در رقابت های قهرمانی آسیا حضور یابند.

بخشی خاطرنشان کرد: تیم ملی فوتبال بانوان ایران با هدایت مریم ایراندوست سرمربی گیلانی، با موفقیت در دور مقدماتی رقابت های قهرمانی آسیا حضور یافت و با کسب عنوان نخست گروه خود، برای اولین بار به مسابقات فوتبال قهرمانی آسیا راه یافت.