رشت – ایرنا – کاپیتان تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا گفت: بازیکنان این تیم با تعصب زیادی برابر استقلال ملاثانی حاضر شدند.

یاشین سزاوار پس از پایان دیدار تیمهای فوتبال شهرداری بندر آستارا و استقلال ملاثانی در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: خوشبختانه تمامی بازیکنان، با تعصب و جنگندگی زیادی در این دیدار حضور یافتند و برابر حریف خود با قدرت ظاهر شدند.

وی که به دلیل جدایی حسن اشجاری سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا، هدایت تیمش را در این بازی به عهده داشت، افزود: خدا را شکر می کنم که توانستیم در این بازی نتیجه خوبی را کسب کنیم و چند پله در جدول نیز صعود داشته باشیم .

وی ادامه داد: در نیمه اول این بازی، تا حدی در خط دفاعی ضعیف کار کردیم اما در نیمه دوم و با صحبت های بین دو نیمه و همچنین با تعویض هایی که انجام دادیم ، این ضعف را برطرف و بر بازی به خوبی تسلط یافتیم و سرانجام به یک پیروزی پرگل دست یافتیم.

وی بیان کرد: البته باید از حسن اشجاری تشکر کنم چون این مربی زحمات زیادی را  برای تیم شهرداری بندر آستارا کشید و این مربی تیم را ساخته و به طور حتم نقش حسن اشجاری در این پیروزی ارزشمند، بسیار پررنگ است.

سزاوار خاطرنشان کرد: به هرحال در این دیدار پیروز شدیم و امیدوارم که به زودی وضعیت کادرفنی تیم شخص شود تا بتوانیم با خیالی آسوده تر در سایر دیدارها حضور یافته و نتایج قابل قبولی را کسب کنیم و در نهایت نیز، جایگاه مناسبی در جدول لیگ داشته باشیم.

تیم های فوتبال شهرداری بندر آستارا و اسثقلال ملاثانی عصر چهارشنبه در هفته پنجم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا با نتیجه سه بر یک حریف خود را شکست داد. 

پیش از این بازی و تا پایان هفته چهارم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان با حضور ۱۸ تیم، استقلال ملاثانی با پنج امتیاز در مکان دهم و تیم فوتبال شهرداری آستارا با کسب چهار امتیاز در مکان سیزدهم جدول رده بندی قرار داشتند.

حسن اشجاری سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا هفته گذشته طی توافق با مسئولان این باشگاه از این تیم کناره گیری کرد و یاشین سزاوار کاپیتان تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا به دلیل عدم حضور سرمربی، هدایت این تیم را برابر استقبال ملاثانی برعهده داشت و گفته می شود که تا فردا(پنجشنبه) سرمربی جدید شهرداری بندر آستارا معرفی خواهد شد.