رشت – ایرنا – دور رفت از گروه دوم رقابتهای بدمینتون قهرمانی لیگ دسته اول بانوان کشور روز پنجشنبه با برتری تیمهای گیلان و آذرخش رباط کریم در رشت آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در بازی‌های انجام شده از روز اول این مسابقات، تیمهای بدمینتون بانوان نماینده گیلان و صنایع غذایی منحصر گلستان به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم  گیلان در یک بازی برتر با نتیجه پنج بر صفر حریف خود را شکست داد.

همچنین در دیگر دیدار برگزار شده از روز اول این رقابتها، تیمهای بدمینتون بانوان آذرخش رباط کریم و جوانان استارز تهران رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم آذرخش رباط کریم با نتیجه چهار بر یک برابر حریف خود به برتری رسید.

در گروه دوم رقابتهای بدمینتون لیگ دسته اول بانوان کشور، تیم‌های جوانان استارز تهران، آذرخش رباط کریم، صنایع غذایی منحصر گلستان و نماینده گیلان حضور دارند که به صورت دوره‌ای در رشت با هم به رقابت می پردازند.

دور رفت از گروه دوم رقابتهای بدمینتون لیگ دسته اول بانوان کشور به مدت ۲ روز به میزبانی هیات بدمینتون استان گیلان و در سالن اختصاصی بدمینتون مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت برگزار می‌شود.

رقابتهای بدمینتون لیگ دسته اول بانوان کشور با حضور هشت تیم در ۲ گروه برگزار می‌شود که در نهایت ۲ تیم برتر هر گروه به مرحله نهایی راه خواهند یافت که دور رفت گروه دوم به میزبانی رشت و دور برگشت این گروه نیز، به میزبانی استان گلستان برگزار خواهد شد.