ایسنا/گیلان یادواره ۱۷ شهید گرانقدر ورزشکار بندر مرزی آستارا با حضور پرشور اقشار مختلف مردم در بقعه متبرکه امامزادگان ابراهیم (ع) و قاسم (ع) این شهرستان برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین کریم عاشوری، استاد قشر سازمان بسیج ورزشکاران استان گیلان، شامگاه روز گذشته در این آیین، اظهار کرد: “سردار سپهبد قاسم سلیمانی” به عنوان شهید شاخص و فاخر در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که در زمان خدمت خود، شخصیت های مهم و برجسته جهانی ساعت ها منتظر می ماندند تا با وی ملاقات کنند.

وی با بیان اینکه در جنگ هشت ساله ایران و عراق، شهدای گرانقدری با اهدای خون خود از آرمان‌های انقلاب دفاع کردند، خاطرنشان کرد: در میان این شهدا، چهره‌های علمی، هنری، ورزشی و سایر اقشار مردم به چشم می‌خورد.

وی با اشاره به ۱۷ شهید ورزشکار شهرستان آستارا، تصریح کرد: این بسیار مهم است که شهرستانی دارای شهدای فاخر با روحیه ورزشکاری باشد.

حجت الاسلام عاشوری با تاکید بر اینکه “ایمان” مهمترین شاخصه شهدای انقلاب است، تصریح کرد: داشتن ایمان دینی سبب شده است تا سرمایه‌گذاری‌های کلان دشمنان در جنگ رسانه ای و فضای مجازی سال های اخیر، همانند دوران دفاع مقدس، همچنان در مقابل آرمان های انقلابی و دینی ملت ایران شکست بخورد.

وی اضافه کرد: انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز یک انقلاب بزرگ جهانی است و همچنان با قدرت به مسیر خود ادامه می دهد.

به گزارش ایسنا، این مراسم به مناسبت هفته بسیج و با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان مرزی بندر آستارا، بسیج ورزشکاران و هیئت امنای امامزادگان ابراهیم (ع) و قاسم (ع) و در حضور خانواده معظم شهدا برگزار شد.

انتهای پیام