رشت – ایرنا – رقابتهای پاورلیفتینگ و پرس سینه قهرمانی باشگاه‌های استان گیلان با معرفی تیمها و نفرات برتر در بخش لشت نشا شهرستان رشت پایان یافت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این دوره از مسابقات، ۱۴۷ ورزشکار رشته ورزشی بدنسازی و پرورش اندام در قالب ۳۰ تیم و در رده‌های سنی نوجوانان ، جوانان ، بزرگسالان و پیشکسوتان حضور داشتند که در رشته‌های پاورلیفتینگ و پرس سینه با هم به رقابت پرداختند.

در پایان این رقابتها و در رده سنی نوجوانان، تیم عقاب گیلان عنوان قهرمانی را کسب کرد، پوریای سنگر رشت در مکان دوم قرار گرفت و تیم پاور رشت نیز مقام سوم مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی گیلان را تصاحب کرد.

همچنین در رقابتهای رده سنی جوانان ، باشگاه نام آوران بندرآستارا عنوان قهرمانی استان گیلان را به خود اختصاص داد، تیم پاور رشت دوم شد و جزیره صومعه سرا نیز عنوان سوم مسابقات پاورلیفتینگ و پرس سینه گیلان را کسب کرد.

در رقابتهای رده سنی بزرگسالان پارورلیفتینگ قهرمانی گیلان نیز، تیم عقاب گیلان به مقام قهرمانی دست یافت ، تیم پاور رشت در مکان دوم قرار گرفت و تیم جزیره صومعه سرا ، رتبه سوم این رده سنی را کسب کرد.

همچنین در پایان رقابتهای رده سنی پیشکسوتان، عقاب گیلان به مقام قهرمانی دست یافت، آرمین رشت دوم شد و تیم شرکت گاز مقام سوم رقابتهای پاورلیفتینگ گیلان را تصاحب کرد.

همچنین از سوی کمیته فنی این مسابقات، سجاد فلاحتکار در دسته ۷۵ کیلوگرم در حرکت ددلیفت، با ثبت رکورد ۳۰۲.۵ کیلوگرم به عنوان قهرمان قهرمانان این دوره از مسابقات انتخاب شد.