رشت – ایرنا – تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در ادامه مسابقات لیگ دسته اول کشور میزبان پارس جنوبی پارس است و تیم شهرداری آستارا باید به مصاف شاهین شهرداری بوشهر برود.

هفته پنجم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور جام آزادگان، روز جمعه هفته جاری ۲۱ آبان ماه برگزار می‌شود که تیم ملوان باید در یک بازی خانگی به مصاف پارس جنوبی جم برود.

این دیدار به میزبانی تیم ملوان و به دلیل آماده نبودن ورزشگاه تختی این شهر، همانند بازی های گذشته خانگی این تیم، در ورزشگاه سردارجنگل رشت برگزار خواهد شد.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در چهار دیدار قبلی خود نتایج قابل قبولی بدست آورد و برای تصاحب پیروزی و رسیدن به تیمهای صدر جدولی، رو در روی تیم پارس جنوبی جم قرار خواهد گرفت تا با برتری در این بازی، یک پیروزی خانگی دیگر را کسب کند.

تا پایان هفته چهارم رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور، ملوان با کسب هشت امتیاز در مکان چهارم جدول رده بندی قرار دارد و پارس جنوبی جم نیز با کسب یک امتیاز، در رتبه هفدم این جدول قرار گرفته است.

همچنین تیم شهرداری بندرآستارا دیگر نماینده استان گیلان در هفته پنجم رقابتهای لیگ دسته اول کشور، باید در یک بازی خارج از خانه در بوشهر رو در روی تیم شاهین شهرداری این شهر قرار گیرد.

 شهرداری آستارا نیز تا پایان هفته چهارم این رقابتها، با کسب هفت امتیاز در مکان هفتم جدول و تیم شاهین شهرداری بوشهر با کسب یک امتیاز در رتبه شانزدهم جدول رده بندی قرار دارند.

در رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور جام آزادگان، ۱۸ تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند که تیم های ملوان و شهرداری بندرآستارا نمایندگان گیلان در این لیگ هستند.