رشت – ایرنا – تیم فوتبال شهردای آستارا در ادامه مسابقات لیگ دسته اول کشور برابر تیم شمس آذر قزوین ( بادران سابق) به نتیجه مساوی دست یافت.

 تیم های فوتبال شهرداری بندرآستارا و شمس آذر قزوین عصر شنبه در هفته چهارم لیگ دسته اول باشگاههای کشور جام آزادگان رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت این بازی با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یافت تا هر تیم یک امتیاز از این بازی کسب کند.

این مسابقه ، به میزبانی شهرداری آستارا و به دلیل آماده نبودن ورزشگاه وحدت این شهر، در ورزشگاه سردارجنگل رشت، در یک هوای نیمه ابری و به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی، بدون حضور تماشاگر برگزار شد.

در اکثر اوقات نیمه اول این دیدار، بازی در میانه میدان جریان داشت و ۲ تیم نتوانستند فرصت های مناسب گلزنی را به دست آورند و بیشتر یک بازی محتاط را در دستور کار قرار داده و با خطاهای زیاد سعی در کنترل بازی داشتند که سرانجام این نیمه بدون رد و بدل شدن گلی، پایان یافت.

در نیمه دوم شهرداری آستارا با چند تغییر و با یک چهره هجومی تر پا به میدان گذاشت اما در این نیمه نیز، هر ۲ تیم موفق به خلق موقعیت گلزنی نشدند تا این دیدار بدون داشتن موقعیت حساس و خطرناکی در نهایت با نتیجه مساوی صفر بر صفر خاتمه یابد.

قضاوت این دیدار را ، عنایت قوچ کانلو با کمک های علی رعیت و منصور خواجه زارع برعهده داشتند که در جریان این مسابقه ، فرشید پاداش از تیم شهرداری آستارا و امیرمحمد منصف از تیم شمس آذر قزوین کارت زرد دریافت کردند.

تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا در این دیدار با ترکیب نیما علی پور، امید سام کن، سعید دلاور، کیانوش میرزایی(دقیقه ۶۷ خشایار زبرجد)، محمدابراهیم رضازاده، فرهاد جودکی (دقیقه ۴۶ جهانگیر عسگری)، جابر نصیری ، مجتبی محبوب مجاز (دقیقه ۸۲ امین حقده)، امین هامی فرد، بهزاد سلطانی (دقیقه ۴۶ جواد آقایی پور)، فرشید پاداش (دقیقه ۷۴ احسان پیرهادی)و با سرمربیگری فرشاد پیوس مقابل تیم شمس آذر قزوین قرار گرفت.

تیم فوتبال شمس آذر قزوین که با خرید امتیاز بادران تهران در این مسابقات حضور یافته ، با ترکیب میررسول حسینی ، میلاد پاک پرور (دقیقه ۶۷ محمدمهدی دانشی)، مصطفی ماهی ، میثم شاه مکوندزاده(دقیقه ۸۶ کیوان محمدنژاد)، میثم کریمی ، وحید نعمتی ، امیرمسعود سرآبادانی، کنعان طاهرنژاد، کامبیز دهقانی بلوچ (دقیقه ۶۷ امیرمحمد منصف)، محمدرضا شیرزادی، فرید امیری و با سرمربیگری پژواک کرم پور رو در روی شهرداری آستارا قرار گرفت.

پیش از این بازی و تا پایان هفته سوم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور، شهرداری بندرآستارا با کسب ۶ امتیاز در مکان پنجم و تیم فوتبال شمس آذر قزوین با کسب یک امتیاز در رتبه پانزدهم جدول رده بندی این رقابت ها قرار داشتند.

در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، ۱۸ تیم در یک گروه به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند که تیم های ملوان بندرانزلی و شهرداری بندرآستارا نمایندگان گیلان در این لیگ هستند.