ایسنا/گیلان رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: انتظار داریم تماس ها و مطالبات مردمی از طریق سامانه ۱۳۷ توسط حوزه مدیریت شهری پیگیری شود.

محمد حسین واثق کارگرنیا امروز امروز در دوازدهمین جلسه علنی شورا در ساختمان جلسات شورای شهر رشت به فعالیت سامانه ۱۳۷ شهرداری رشت اشاره کرد و گفت: این سامانه در راستای تسهیل ارتباط ما بین مجموعه مدیریت شهری و شهروندان راه اندازی شد و انتظار داریم تماس ها و مطالبات مردمی از طریق این سامانه به جدیت توسط حوزه مدیریت شهری پیگیری شود تا اعتماد مابین شهروندان و این مجموعه افزایش پیدا کند.

وی با اشاره به حضور حسن کریمی عضو جدید شورای رشت گفت: برای عضو جدید شورا آرزوی موفقیت دارم و یقین می دانیم وی نیز همچون عضو پیشین شورا که امروزه در جایگاه شهردار رشت حضور دارد، اهتمام لازم را به منظور همدلی و همراهی بیشتر با شورا به منظور رفع مشکلات شهری دارد.

کارگرنیا با اشاره به اینکه با استعفای امیرحسین علوی به منظور فعالیت در جایگاه شهردار رشت، دو کمیسیون برنامه و بودجه و حقوقی و عمران شورای رشت یک عضو کم دارند، گفت: برای کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت به جای سید امیرحسین علوی، حسن کریمی کرنق را پیشنهاد دادیم و این مطلب به رای گذاشته شد و با یازده رای موافق توسط اعضای شورای رشت، حسن کریمی کرنق به عنوان عضو جدید کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت انتخاب شد.

وی با اشاره به عضویت مجید عزیزی و سید امیر حسین علوی در شورای شهرستان رشت افزود: با توجه به عدم حضور علوی شورا، سید حسین رضویان و علیرضا تاج شهرستانی برای این جایگاه اعلام آمادگی کرده اند. در نهایت با رای اعضای شورای رشت، علیرضا تاج شهرستانی برای عضویت در شورای شهرستان رشت انتخاب شد.

به گزارش ایسنا در ادامه همچنین اعضای شورای رشت با اعلام آرای خود با استعفای سید حسین رضویان از نمایندگی شورا در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری رشت و عضویت وی در سازمان سرمایه گذاری شهرداری رشت موافقت کردند.

پس از اعلام انصراف حسین رضویان از نمایندگی در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری رشت، محمد حسین واثق کارگرنیا رئیس شورا شهر رشت موضوع کاندیداتوری حسن کریمی کرنق را به عنوان نماینده شورا در این سازمان به رای گذاشت که مورد موافقت اعضای شورای رشت قرار گرفت.

انتهای پیام