رشت – ایرنا – تیم فوتبال داماش گیلان بازیهای تدارکاتی خود را با پیروزی به اتمام رساند تا با آمادگی کامل در رقابت‌های لیگ دسته سوم حضور یابد.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار ایرنا، تیم فوتبال داماش گیلان با خرید امتیاز تیم دسته سومی کانیاو اشنویه آذربایجان غربی، در فصل جدید رقابت های این لیگ باید حضور یابد و به همین دلیل مسئولان این تیم پس از تعیین سرمربی جدید و جذب بازیکنان جدید، چند بازی تدارکاتی نیز انجام دادند.

در ابتدای فعالیت داماش، داریوش نصیری مالک این باشگاه ، اسماعیل شاد را به عنوان مدیرعامل باشگاه داماش برگزید که مدیرعامل جدید باشگاه داماش نیز، ابتدا محمد مختاری کاپیتان چند سال اخیر تیم را به عنوان سرمربی انتخاب کرد و پس از آن ، فرزاد سیری به عنوان سرپرست و مدیر اجرایی داماشی ها برگزیده شد.

پس از مشخص شدن کادر اجرایی داماش، این تیم با چند بازیکن سابق باشگاه موفق به تمدید قرارداد شد و همچنین چند بازیکن جدید نیز جذب کرد و پس از آن برای هماهنگی بیشتر، تاکنون ۲ بازی تدارکاتی برابر جوانان سپیدرود و ابریشم رشت برگزار کرد که در هر ۲ دیدار، داماشی ها به پیروزی دست یافتند. 

پیروزی پرگل داماش برابر جوانان سپیدرود  

داماش گیلان در نخستین بازی تدارکاتی خود، برابر تیم جوانان سپیدرود رشت قرار گرفت که در نهایت با چهار گل مقابل این تیم به پیروزی دست یافت که رضا اعتمادی ، مسعود نوری ، رضا آبسالان و سپهر سیمانپور برای تیم داماش گلزنی کردند.

البته محمد مختاری کاپیتان سابق و سرمربی فعلی داماش در این دیدار تدارکاتی، قصد شناخت بیشتر از بازیکنان جدید تیمش را داشت و این بازی به منظور کسب هماهنگی بیشتر بین بازیکنان این تیم برگزار شد.

برتری داماش برابر ابریشم رشت

داماشی ها در دومین دیدار تدارکاتی و آمادگی خود مقابل تیم ابریشم رشت که در لیگ برتر گیلان حضور دارد، صف آرایی کرد که در نهایت با گل آرمان شکوری با نتیجه یک بر صفر حریفش را مغلوب کرد تا داماشی ها در دومین بازی تدارکاتی خود نیز پیروز از زمین میدان خارج شوند.

در این دیدار نیز کادرفنی داماش بیشتر از بازیکنان جدید خود سود برد و با تعویض های زیاد، سعی داست تا همه بازیکنان در یک بازی تدارکاتی محک بخورند و شناخت بیشتری را در زمین بازی با هم داشته باشند.

جذب و تمدید قرارداد داماش با ۱۸ بازیکن

داماش گیلان برای حضور در مرحله اول رقابت های لیگ دسته سوم کشور تاکنون با ۱۸ بازیکن به توافق رسید که از این تعداد، ۶ بازیکن جدید و ۱۲ بازیکن از بازیکنان فصل گذشته هستند که قرارداد خود را با این تیم تمدید کردند.

مهرگان گلبرگ هافبک فصل گذشته تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا، محمدرضا اسماعیل‌پور هافبک فصل گذشته شهرداری فومن، حسام یعقوبی، میثم میرپسندیده و محمد طالبی بازیکنان فصل گذشته سپیدرود و رضا اعتمادی بازیکن و کاپیتان فصل گذشته تیم فوتبال چوکا تالش بازیکنان جدید تیم داماش هستند که با عقد قراردادی به این تیم پیوستند.

همچنین مسئولان داماش علاوه بر جذب این بازیکنان جدید، با ۱۲ بازیکن سابق این تیم نیز به توافق رسیدند تا آنان نیز قرارداد خود را با تیم داماش برای فصل پیش رو تمدید کرده تا در رقابت های لیگ دسته سوم ، این تیم را همراهی کنند.

محمود توانایی، آرمان آبسالان ، آرمان شکوری ، امیرمحمد طالمی، محمدرضا دامادی، مسعود نوری ، پژمان نجات ، سیامک علیزاده، عرفان گودرز قلعه نویی، سیامک علیزاده ، راستین خرمدل و امید کلانتر چهار بازیکن سابق تیم فوتبال داماش گیلان نیز  قرارداد خود را با تیم جدید داماش تمدید کرده بودند تا این بازیکنان همچنان با پیراهن داماش در میادین فوتبال حضور یابند.

تیم فوتبال داماش گیلان با خرید امتیاز تیم دسته سومی کانیاو اشنویه آذربایجان غربی، در فصل جدید رقابت های این لیگ حضور می یابد که این تیم باید در مرحله اول رقابت های این لیگ حضور یابد.