ایسنا/گیلان فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش گفت: در حوزه کرونا امروز هفتمین بیمارستان نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در این استان به بهره برداری می‌رسد. علاوه بر این بیمارستان ده‌ها پروژه دیگری نیز در گیلان وجود دارد که توسط ارتش در حال انجام است و مجموع اعتبارات آنها بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان است.

سرهنگ خلبان ولی رحمانی در آیین بهره برداری از بیمارستان دائمی پیشرفته تنفسی شهید سرلشکر موسی نامجو در بیمارستان پورسینای رشت، اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی براساس فرمایشات فرمانده معظم کل قوا، خارج از وظیفه ذاتی خود که دفاع از حدود، ثغور و حفظ مرزهای پهناور ایران اسلامی بوده در همه حوزه‌ها در کنار مردم است.

فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش افزود: اگر امنیتی که می‌بینید امروز برقرار است، نیروهای مسلح در سپاه، ارتش و نیروی انتظامی دوشادوش  یکدیگر در کنار هم برای ایجاد یک گستره امنیت پایدار جانفشانی کرده‌اند.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در حوزه محرومیت زدایی و بحران مبنی بر اینکه “ارتش زودتر از ستاد بحران آنجا حاضر شد”، گفت: هر جا که بحران و مشکلی باشد ارتش با تمام قوا در میدان حاضر است و خدمتگزاری می‌کند؛ در حوزه کرونا هم این هفتمین بیمارستانی است که نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران به بهره برداری می‌رساند.

سرهنگ رحمانی بیان کرد: این بیمارستان در کمتر از پنج روز آماده و تجهیز شده، علاوه بر این بیمارستان ده‌ها پروژه دیگری نیز وجود دارد که در استان توسط نیروی زمینی ارتش در حال انجام است، مجموع اعتبارات این پروژه‌ها بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان است.

فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش ادامه داد: تجهیز و نوسازی بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان امام حسن مجتبی(ع)، حوزه آبرسانی، ساخت مسکن محرومین، کمک به بهزیستی‌ها و مصلی شهر فومن از جمله پروژه‌هایی که توسط نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان به دستور فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در حال انجام است.  

وی خاطرنشان کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران آنچه را که وعده داده، بخاطر امیدی که در دل مردم ایران ایجاد شده، عمل می‌کند.

انتهای پیام