ایسنا/گیلان رئیس سازمان بسیج کارمندان گیلان، از واکسیناسیون ۵۰۰۰ نفر از کارمندان بانک‌های گیلان خبر داد و گفت: علاوه بر کارمندان بانک‌های استان، ۱۰۰۰ نفر از پرسنل صداوسیما و بیش از ۱۵۰ نفر از کارمندان بیمه سلامت در گیلان واکسینه شدند.

رضا رنجبر در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سازمان بسیج کارمندان در طول ایام کرونا همواره در کنار مردم بوده است، اظهار کرد: بعد از شیوع موج پنجم کرونا در کشور مدیران بانک‌ها در گیلان جلسه‌ای را با فرمانده سپاه قدس گیلان برگزار کرده و در آن جلسه مقرر شد با توجه به اینکه کارمندان بانک جزو مشاغل پرخطر محسوب می‌شوند، مراحل واکسیناسیون آنان با محوریت سازمان بسیج کارمندان انجام شود.

وی با اشاره به ادامه‌دار بودن روند واکسیناسیون در گیلان گفت: هماهنگی‌های لازم با معاون بهداشتی سپاه قدس گیلان انجام و مقرر شد تا واکسیناسیون کارمندان بانک‌های استان در سالن ورزشی بانک صادرات با توجه به امکانات موجود انجام شود.

رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم شناسایی جامعه هدف در انجام عمل واکسیناسیون، بیان کرد: با یازده مدیرعامل بانک استان که سپاه قدس در آن پایگاه داشته است جلسه برگزار شد و یک جامعه هدف پنج تا شش هزار نفری را شناسایی کردیم.

رنجبر با بیان اینکه سپاه پاسداران در تمامی بحران‌ها در کنار مردم بوده است، تصریح کرد: بعد از شناسایی جامعه هدف در بانک‌های گیلان مقرر شد روزانه و براساس سهمیه اختصاص داده شده، کارمندان بانک‌های استان واکسینه شوند؛ هرچند در برخی مواقع با کمبود واکسن مواجه شدیم که سریعا برطرف شد.

وی از واکسیناسیون ۵۰۰۰ نفر از کارمندان بانک‌های گیلان خبر داد و گفت: با تلاش‌های صورت گرفته تاکنون این تعداد از کارمندان بانک‌های استان واکسینه شدن و در صورت اختصاص سهمیه واکسن تا فردا مابقی افراد هم واکسینه می‌شوند.

رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان اضافه کرد: تاکنون علاوه بر کارمندان بانک‌های استان، ۱۰۰۰ نفر از پرسنل صداوسیما و بیش از ۱۵۰ نفر از کارمندان بیمه سلامت در گیلان واکسینه شدند.

انتهای پیام