ایسنا/گیلان همزمان با ۱۷ مرداد (روز خبرنگار)، مسابقه تیراندازی با تفنگ بادی خبرنگاران خبرگزاری های شهرستان مرزی بندر آستارا برگزار شد.

سرهنگ بهزاد قنبری، فرمانده سپاه ناحیه آستارا در آیین اختتامیه این مسابقه، اظهار کرد: در این رقابت ها که عصر امروز توسط بسیج رسانه شهرستان مرزی بندر آستارا و روابط عمومی سپاه ناحیه در محوطه حوزه بسیج شهری برگزار شد، ۱۲ خبرنگار خبرگزاری های رسمی کشور حضور داشتند.

وی با بیان اینکه این مسابقه تیراندازی با تفنگ بادی انجام شد، ادامه داد: در پایان “رامین بشرویه” از خبرگزاری ایسنا به مقام نخست دست یافت و  “پیمان ناصری زارع” از خبرگزاری شبستان و “عیسی پاشاپور” از خبرگزاری ایرنا به ترتیب دوم و سوم شدند.

قنبری، با اشاره به اینکه خبرنگاران در دوران کرونا نقش مهم و تأثیرگذاری را در آگاهی بخشی جامعه داشتند، تصریح کرد: برگزاری اینگونه مسابقات، روحیه نشاط در میان فعالان واقعی این عرصه و دوری چند لحظه ای از دغدغه های حرفه خبرنگاری را ایجاد می کند.

وی در پایان اضافه کرد: در این مسابقه خبرنگاران خبرگزاری های ایسنا، ایرنا، مهر، میزان، صدا و سیما، بسیج، فارس، شبستان، ایلنا و دیار میرزا حضور داشتند.

به گزارش ایسنا، نفرات اول تا سوم این مسابقات توسط سرهنگ بهزاد قنبری، فرمانده سپاه آستارا و حجت الاسلام و المسلمین سیدرضایی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه آستارا، تجلیل شدند.

انتهای پیام