ایسنا/گیلان رئیس سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه و بسیج تعداد بازدیدکنندگان از بستر فضای مجازی راهیان نور را طی یکسال اخیر ۲۶ میلیون نفر در بستر سامانه شاد عنوان کرد و گفت: راهیان نور زیارت با معرفت است و از اردوهای عملی معنوی تاثیرگذار است.

سردار عباس مطهری در نشست خبری با اصحاب رسانه استان گیلان با اشاره به سخنان روز گذشته مقام معظم رهبری در مراسم تنفیذ رئیس جمهور اظهار کرد: بنا به فرموده مقام معظم رهبری دشمن بیش از آنکه در حوزه اقتصادی، سیاسی، امنیتی و… فشار بیاورد در حوزه رسانه در حال فشار آوردن است و این نشان از اهمیت نقش رسانه دارد.

وی افزود: مطیع امر ولایت هستیم و هرچه برکت نیز در طول این سالها داشتیم از تدابیر و رهنمودهای رهبری است و هرچی ناکامی داشتیم بدلیل انحراف از مسیر خط ولایت است.

رئیس سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه و بسیج با اشاره به ماموریت های این سازمان ادامه داد: ماموریت سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه در حوزه اردویی، تربیت در حوزه راهیان نور و زیارت با معرفت و در حوزه گردشگری، سیاحت تعریف شده است که به دنبال تحقق آن هستیم.

وی با تاکید بر اینکه مردم غیور ما به شهدا علاقمند هستند و راهیان نور واکاوی و گنج یابی سیره شهداست افزود: راهیان نور بهترین فناوری مقابله با جنگ نرمی است که دشمن ایجاد کرده است.

مطهری با بیان اینکه جوانان برای پیمودن مسیر گام دوم انقلاب نیازمند الگوهای هستند تا در مسیر زندگی موفق شوند یادآور شد: نوجوانان و جوانان نیازمند الگوهای رفتاری هستند و راهیان نور یکی از بهترین راه های دستیابی به الگوهای رفتاری است و اثرگذارترین عملیات محسوب می شود.

وی با اشاره به شرایط کرونا و عدم برگزاری اردوهای راهیان نور گفت: با توجه به شرایط کرونا راهیان نور در بستر فضای مجازی اجرا شد و استان گیلان نیز در اجرای این طرح موفق بوده است و بنا داریم در آینده، در کنار برگزاری راهیان نور حقیقی راهیان نور مجازی را ادامه دهیم.

رئیس سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه و بسیج، تعداد بازدیدکنندگان از بستر فضای مجازی راهیان نور را طی یکسال اخیر ۲۶ میلیون نفر در بستر سامانه شاد عنوان کرد و گفت: راهیان نور زیارت با معرفت است و از اردوهای عملی معنوی تاثیرگذار است.

مطهری از برنامه های این سازمان برای برگزاری راهیان نور بین المللی خبر داد و گفت: ایجاد گردشگری عادلانه برای استفاده همه مردم از برنامه های این سازمان است.

انتهای پیام