ایسنا/گیلان معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش گیلان گفت: ۳۰ پایگاه انتخاب رشته کنکور از فردا ۱۴ مرداد به مدت یک هفته آماده ارائه خدمات کنکور به دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور هستند.

جمیل عباسی‌غریب در گفت‌وگو با ایسنا از آغاز فعالیت مراکز انتخاب رشته کنکور در استان از فردا، ۱۴ مرداد خبرداد و اظهار کرد: با توجه به اعلام نتایج کنکور، ۳۰ مرکز انتخاب رشته کنکور سراسری از زمان اعلام نتایج تا ۲۱ مرداد، آماده ارائه خدمات روان شناختی و مشاوره با استفاده از نرم افزار مورد تأیید آموزش و پرورش است.

وی افزود: انتخاب رشته رایانه ای با کمک بیش  ۱۰۰ مشاور با تجربه آموزش و پرورش گیلان از زمان اعلام نتایج تا مهلت قانونی در مراکز وابسته به آموزش و پرورش انجام می شود.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه بیش از ۳۷ هزار نفر از استان گیلان در کنکور سراسری امسال شرکت کردند، یادآور شد: داوطلبان انتخاب رشته کنکور می‌توانند تا روز پنج شنبه، ۲۱ مرداد با ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت انتخاب رشته تحصیلی خود اقدام کنند.

عباسی غریب درباره هزینه انتخاب رشته کنکور گفت: هزینه انتخاب رشته در شهرهای کوچک و بزرگ بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان متغیر است و دانش‌آموزان مناطق کم برخوردار دارای تخفیف ویژه هستند.

انتهای پیام